Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak le akar feküdni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak le akar feküdni?

Figyelt kérdés

Múlt héten neten összeismertem egy sráccal. Tök jól elbeszélünk meg hülyéskedünk. Aztán ezen héten megkérdezte hogy nem megyek e el az ő városába. Megbeszéltünk hogy hétvégén elmegyek pár órára. Utána írta, hogy ha több időt szeretnék maradni, akkor keres helyet ahol ott tudok aludni.(ő koleszba van).


Aztán amikor elment és elköszönt "csók"-ot írt. Eddig mindig puszit írt.


Unokatesóm azt mondta szerinte csak le akar feküdni.

Szerinted is?


2010. szept. 28. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Álmos volt?
2010. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meg akar dugni az biztos, de az nem azt jelenti hogy csak egyszer és ennyi volt
2010. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is készülök arra majd hogy a jövőben egy ismerősömet meglátogassak (jó messze van) és szerintem épp ezért előtte le is dumálom vele hogy szerezzen valami szállást nekem (amire valszeg azt mondja majd aludjak nála) Nem készülök rá hogy megdugjam de ha a helyzet úgy hozza megteszem.Ez rajtad áll inkább nem rajta.Ha te benne vagy ő se fog ellenkezni,de a szándéka nem feltétlen ez.
2010. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, hogy le akar veled feküdni. Azért írt csókot mert tetszel neki és nagyon látna már téged.
2010. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha le akar feküdni ne gátold meg benne. Minden embernek szüksége van az alvásra.
2010. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már eleve az "gáz" ne is haragudj, hogy lány létedre te utazol hozzá, ő a fiú, benne kéne hogy ennyi udvariasság legyen, hogy meglátogat téged. Többször ismerkedtem netről, akinek annyit nem érek, hogy legyen benne annyi lovagiasság, hogy ő jön ide, azzal nem érdemes a továbbiakban foglalkozni. És igen nyilván, ha vele aludnál bepróbálkozna, de mondhatsz nemet is. Egyébként is elég nagy felelőtlenség valakinél aludni akit élőben még nem is ismersz.
2010. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!