Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik haverom mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik haverom mindig csajozik, de csak szar csajokkal és ettől nagyon vicces. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 14:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Nem illik csajra azt mondani h szar? és ha szar??? nem illik? Kérem, A XI században Kit érdekel az illem most komolyan? (titeket igen, tudom)
2011. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
0%
szerintem igenis van szar csaj nem tom mért mondjátok h nincsen -.-
2011. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek mindenből van szar csajból is... igazából nem sértettél meg senkit mert nem volt megnevezve konkrét személy! tényleg parasztság megmondani neki de ez van.
2011. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Tudod, azok a csajok lehet, hogy a te nőidnél százszorta többet érnek!

Meg ahogy nézem, a haverod is értelmesebb, mint te.

2011. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Jah csajokra nem szabad azt mondani, hogy szar :D De ők simán rondáznak minket "ronda pasi"... Am kérdésre válaszolva, a haverod nem arra hajt, hogy neked tetsszen a csaj akit kiválaszt...neked sose lesz senkid... mert csak az olyan csajok fognak kelleni neked akiket úgysem kaphat meg egy seggdugasz.... ő legalább sikereket ér el és ami a legfontosabb az a lényeg neki, hogy ő szépnek lássa a lányt...
2011. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Gondolom te az ilyen "Alekosz féle" csajozásra gondolsz...

Ha igen, akkor csak szórakozik. És ez titeket is szórakoztat, tehát ettől jópofa...

Velem is csinálták már és teljesen össze voltam/vagyok még most is zavarodva, mert eddig tényleg minden merészebb fiú megfordult utánam/flörtölt, stb...

2011. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
A kreténeknek akik azon vitáznak, hogy szerintük van "szar" csaj - Hallottatok már olyanról, hogy lovagiasság?
2011. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

1. nincs olyan hogy szarul néz ki egy nő, ha ápolt és ad magára, lehet duci, vékony, fiatal és idősebb, akkor az jó nő csak nem minden pasinak tetszik.

2. ilyen alapon te is "szar pasi" vagy néhány nőnek, sőt lehet hogy nem is tetszel soknak.

3. akik neked "jó nők" lehet hogy sűrűn járnak fodrászhoz, műkörmöshöz és butikokba, viszont olyan buták mint egy vödör víz, a barátod meg nem a külsőt veszi inkább figyelembe, ő értelmes barátnőre vágyik.


és mintegy utóiratként... én nem tartom magam sem csúnya nőnek, sem szépnek. mégis van aki szerint jó csaj vagyok, volt aki meg lerondázott, mert ilyen buta mint te!

2011. márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ien haverom aki pontosan ezt csinálja hogy csunyábbnál csunyább lányokat szed össze innen onnan.Az oka ennek az lehet hogy könnyebb prédák, nincsenek olyan elvárásaik, jobban irányithatoak, odaadoak, esetleg könnyebben rávehetöek bizonyos perverziokra.

Esetleg még az lehet az oka hogy a haverod kicsit önbizalomhiányos vagy éppenhogy tisztában van a képességeivel és ien lányokat választ.


21/F

2011. márc. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
MOSLÉKOS VÖDÖRREL IS LEHET TÜZET OLTANI!!!
2011. márc. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!