Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik haverom mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik haverom mindig csajozik, de csak szar csajokkal és ettől nagyon vicces. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 14:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

a haverod LEGALÁBB CSAJOZIK, TE viszont itt KOCKULSZ, és plázap*csa műnőkről képzelegsz...m ugye 1 nem szép nő nemis nő, mi? kív. lennék, te h nézel ki :D

na, de ne szomorkodj, és ne is a haverod cs*sztesd, végülis a net arra jó, h nyomi gyereket verjék a f*rkukat ingyé ... [link]

szép, ugye? te ilyet csak itt láthatsz :'(

2011. márc. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Ywerd ***** válasza:

Én nem mennék bele ebbe a ronda nem ronda nő vitába...

Nem az számít hogy a nő hogy néz ki,hanem hogy mit gondol magáról.És valóban, akinek kevés az önbizalma(lehet hogy közben bomba a csaj!)annál sokkal könnyebb célt érni.És általában ezek a csajok sokkal jobban "meghálálják" a törődést a gondoskodást és az odafigyelést,igen meg azt is ha jól meg vannak dugva:D

Egyébként saját tapasztalat az hogy azok a csajok akiknek elszáll az agyuk hogy hú én milyen jó nő vagyok,na azok a legrosszabbak,mert úgy gondolja hogy ha levetkőzik és végigfekszik az ágyon meg szétteszi,azzal ő már maximálisan kiszolgálta a pasit.Közben olyan hideg mint a jégcsap :D

Úgyhogy apukám,a haverod csinálja jól,TANULJ TŐLE!!:D

2011. márc. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Előbb tanuld meg tisztelni a másik embert, mert azt kapod vissza másóktól is majd hogy sz*rnak fognak tartani..
2011. márc. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Gladiat0R* ***** válasza:

szar csajok???


atya eg ocskos, te nem csak bunko seggf.j vagy, hanem meg annal is rosszabb...


hat a temahoz hozzaszolva:

lehet a baratod csak fogadasbol teszi vagy eppen ilyen az izlese...


te meg matyizhatsz otthon a gep elott, amig a baratod legalabb jol erzi magat...


puhapocsu, undurmany fajtabol valo vagy te is...


szep lanyokat szereted mi?

belso tulajdonsagrol hallottal mar?? nem igen retek...


hogy lehet valaki ennyirew kreten istenem?:O

2011. márc. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Várjatok egy kicsit,őt oltjátok,de ti is azért tudtok általánosítani.

Igenis egy bombanő,most nevezem plázacsajnak,is van esze,mert ha szép szerintetek egyből buta,kicsit irigység szagot érzek nálatok,mert nem igen kaptok ilyen nőket.

Elmondanám,hogy az én csajom is úgymond plázacicás(imád edzeni,kirívóan öltözködik) ezen dolgokat el is várom egy nőtől ezek alap dolgok nálam mégis több esze van mint néhány embernek.

Igenis a legfontosabb a külső, én legalább be merem vallani,mit érsz a belsővel ha a f_rkam nem áll fel,a belső csak 3.-lagos dolog,aki mást mond nézze meg ezt

[link]


Szerintem is kérdező,nincs önbizalma a haverodnak egyáltalán meg fél.


23F

2011. márc. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Hát kezdjük azzal, hogy tanuld meg tisztelni az embereket.Leszarozni, lebénázni nőket...és ez sok felhasználónak szól ezen az oldalon, csajoknak,srácoknak egyaránt.

Mégis tökéletesnek képzeled te magad? Ne légy olyan felszines! Amúgy is a haverod olyan csajokkal jár, amilyenekkel neki kedve tartja, mit zavar ez téged.Törödj inkább a saját életeddel, ha van ilyen.

2011. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!