Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben a helyzetben ti mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ti mégis mit csináltatok volna, maradtok a csajjal?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hónapja randizom egybefüggően egy csajjal, aki amúgy szimpi, de én nem igazán akarok kapcsolatot, ő meg kicsit szerintem kezd rám gyógyulni. Mármint kb minden este találkozunk és szexelünk, de tegnap mondta, hogy nagyon fáradt és nagyon hosszú hete volt, és most nincsen ehhez kedve. Csak bújjunk össze és ő úgy kiveri nekem. De ez nem kifejezetten mondható szexnek, sőt, igen távol áll tőle. És megértem, hogy ki akar elégíteni, de a szex a lényeg… Szóval inkább eljöttem. Mert amúgy is, hosszú monológot tartott, hogy vágyik az orgazmusra ő is, mert nem mindig volt neki, de nincs most kedve szexelni, csak bújjunk össze és innen jött amit mondtam. Bár nem tudom mégis mit várt, hogy ha nem szexelünk, és nem tesz érte, akkor mégis hogyan lenne orgazmusa? Szerintem többet inkább nem is találkozom vele, mert ez nagyon fura volt. Ti ebbe így belementetek volna, vagy mit csináltok?

2022. okt. 29. 12:17
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
96%

Én bevallanàm, h csak a pennàja kellett.


Gondolom ezt elfelejtetted eddig vele lekommunikàlni 😂😅

2022. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezik miért nincs kedvem ismerkedni, csak megmutatom ezt a kérdést
2022. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 miért?
2022. okt. 29. 12:30
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Koptasd le. De ne kíméld. Írd meg neki, hogy a szexen kívül nem tudsz elképzelni vele mást. Hidd el úgy eltűnik, hogy többet nem fog “rád gyógyulni”.
2022. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Szívesen válaszolnék a kérdésedre érdemben, de sajnos nincs képesítésem a súlyosan értelmi fogyatékosokkal történő kommunikációra, így félek, hogy félreértenél.
2022. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

#3


Nyilván azért, mert nem vall a legjobb jellemre, ha azért otthagyod a másikat mert épp nem kapod meg a szexet. Lényegében akkor csak ezért találkozol vele a személyiségét meg nem is becsülöd semmire. Ez pedig sokaknak visszataszító.

2022. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, hogy te csak szexet akarsz, de egyrészt ő mit nyer azzal, ha közben neki annyira szar és orgazmusa sincs veled, másrészt valószínűleg nem is tud rola, hogy te csak a szex miatt vagy vele ? Jó nagy patkány vagy…
2022. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%

Mennyi irigy 😆

Köztük én is...

2022. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Mire kell itt irigykedni?
2022. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Tehát a csaj megmondta, hogy nem vagy jó az ágyban és így kedve sincs a szexhez. Te meg jobbat nem tudsz nyújtani, így eljöttél. Érthető. Jobb is. A csajnak mindenképp. Legalább keres egy normálisat helyetted.
2022. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!