Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti már voltatok hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már voltatok hasonló helyzetben? Mit csináltatok, ha igen?

Figyelt kérdés
Pár napja megismertem egy lányt neten keresztül, hosszas beszélgetések után, úgy érzem egy normális embert sikerült végre kifognom. Hamarosan találkoznánk és nem tudom miért egyre jobban azt érzem, hogy nem kéne vele találkoznom. Nem értem magamat sem. Nem tudok normális magyarázatot rá adni, hogy miért ne találkoznánk, de mégis belülről valamiért ez jön le nekem. Korábban is volt már velem hasonló helyzet és nem értem van ez. Mit tehetnék szerintetek, hogy ez a helyzet változzzon bennem? 24F és 21N
2018. szept. 4. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet félsz, hogy más van a képen, mint amit mutatott magáról. Kérj tőle olyan fotót, amin olyan pózban álljon ahogy te kéred, vagy legyen valami a kezében, pénz vagy papír rajta valami felirattal.

Vagy attól félsz, hogy nem megy el a találkozóra, aztán hoppon maradsz. Hát, ez sajnos benne van a pakliban.

Ha nem vagy biztos valamiben, akkor ne erőltesd... beszéld meg vele ezt a dolgot, hátha megérti

2018. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Már adott azóta rendes képet. Meg kb. lejött az is, hogy nagyon tetszem neki.Eljönni mindenképpen eljönne a randira. Nem tudom hova tenni ezt az egészet. Szeretnék kapcsolatot, de ez a belső félelem nem tudom miért van. Borzasztó érzés. Nem tudom mit tegyek.
2018. szept. 4. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem láttad mèg èlőben?
2018. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem láttam, viszont már beszéltem vele telefonon, azon kívül, hogy pár napot végigchateltünk.
2018. szept. 4. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Én abszolút hiszek az ilyen belső megérzésekben ennem ellenére szerintem ne hagyd ki a találkozót. Lehet hogy csak ideges vagy, legbelül úgy érzed ennek sikerülnie kell.

Érdemes adni egy esélyt a dolgoknak. Ha nagyon nem tetszik/nem érzed ott jól magad nem találkoztok többet. Ennyi

2018. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!