Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha nagyon izgulok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon izgulok?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön és én is neki msn-en beszéltünk főleg de ha a közelembe van nem tudok megmaradni nagyon ideges leszek és a gyomromban azok a bizonyos pillangók....

mit csináljak hogy tudjunk beszélgetni is :D és ne izguljam szét az agyam ?:D

ja meg msn-en elég sokat beszélek ,de amúgy meg nem szóval ...azt fogja hinni hogy miatta nem beszélek majd sokat ?:S:(


2010. szept. 28. 17:59
 1/6 Kamuuu ***** válasza:
Csak annyit tudsz csinálni hogy megnyugszol legalábbis próbálsz mást nem tudok de én például nem hinnék semmit :D
2010. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de nem tok megnyugodni :D

órákon se tudok figyelni

...:)

köszi a gyors választ

2010. szept. 28. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg : Eltervezed hogy mit fogsz mondani hogy fogsz viselkedni hogy fogsz mosolyogni mikről fogtok beszélni meg mindent. Próbálj meg úgy oda menni hozzá. Persze minden másképp fog történni mint ahogy elképzelted de nagyobb önbizalommal mész hozzá oda.
2010. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de én egyedül annyi fiúhoz(mindig a haverjaival van) oda nem merek menni

ha egyedül van akkor is csak nagyon nehezen mernék :D

de azért köszi majd megpróbálom :D

2010. szept. 28. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Zsófi?:O
2010. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem...
2010. szept. 29. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!