Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az törvényszerű, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az törvényszerű, hogy én olyan nőknek tetszem, akik nekem nem, és akik nekem tetszenek, nekik pedig én nem tetszek?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy nem a valamilyen influenszer modellek tetszenek nekem, hanem sima átlagos lányokról beszélek mind a két esetben.


Egyszerűen már hihetetlen, hogy mindig így járok :D


2022. nov. 3. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru matek. Ha 10-bol 1 lany tetszik neked, meg a lanyok kozul is csak minden tizediknek tetszel, akkor mekkora az esely, hogy kolcsonos egymasnak tetszo eredmeny jojjon ki? Kis matektudassal egybol nem csodalkoznal ezen.
2022. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt párszor,jol felb@sz
2022. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a probléma 20 éves kor alatt teljesen természetes, felette egyre gázabb.
2022. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1


Pontosítanék.

Ha 10 nőből csak 1 tetszik az azt jelenti, hogy nagyon válogatós vagy.

10-nőből csak 1-nek jössz be akkor meg ronda is.

Ez kb a legrosszabb kombináció, amivel nagy esèllyel sosem lesz csajod.

2022. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is mindig ez van, csak én nő vagyok. Vagyis, pontosítok, külsőre szoktam nekik tetszeni, szex is van akár, de nincs meg az a plusz/legyünk csak barátok, akármi szöveg, de nem akarnak semmit... Aki meg futna utánam, az nekem nem jön be. :/

Pedig nekem is normális külsejű srácok tetszenek, egyik sem ez a macsó típus.

2022. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!