Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 26 éves vagyok és még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok és még soha nem volt kapcsolatom, mivel nincs tapasztalatom egyszerűen nem tudom elkezdni. Van aki hasonlóan érez?

Figyelt kérdés
Voltam már életemben randizni, 2-3 hónapig "járogattam" is 2emberrel, de én ezt nem nevezném kapcsolatnak, mert soha nem éreztem azt, hogy én velük akarok lenni huzamosabb ideig. Már kicsit aggaszt a helyzet, mert ahogy eddig sem lett semmi komoly gondolom ezután sem lesz. Szeretnék kapcsolatot, de valójában nem azért, hogy megházasodjak, hanem hogy megtapasztaljam milyen valakit tényleg odaadóan szeretni. Hol ismerkedtek ennyi idősen (online kizárt)? 26N

2022. nov. 3. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Te miről beszélsz? Milyen tapasztalat kellene ahhoz szerinted, hogy valakivel összejöjj, egy párt alkoss? Nem egy atomfizika azért ez.


Nincs olyan hogy "járogatás", olyan van hogy hülyítés. Magaddal és a másikkal is azt csináltad eddig. Ha valakivel nem akarsz együtt lenni, akkor hiába erőlteted, sosem fogod szeretni.


Ezeket a sorokat olvasva nem zárom ki, ha valami komolyabb kattanás lenne benned.

2022. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Én is hasonlóan érzek, bár én nem nő vagyok. 31 évesen még nekem se volt komoly kapcsolatom, ennek az okát én se értem, mert sokak elmondása szerint nincs gond velem (külsőleg átlagosnak tartom magam, belső tulajdonságilag meg azt mondták, hogy jól ki lehet velem jönni, megértő vagyok, barátságos stb.).

Szerintem olyat ne jelents ki, hogy ezután se lesz komoly kapcsolatod, mert még te is fiatal vagy, és az se jó, ha leírod magad ilyen téren, mert ez csak önbizalomromboló hatással lesz rád.

Egyszer én is szeretném megtapasztalni, hogy milyen lehet az, ha kölcsönösen, őszintén szeretve vagyok.

Én idáig online ismerkedtem nagyrészt, egyébként így is lehet érdekes embereket megismerni, de az tény, hogy személyesen jobban kialakulhat bármi, csak a megfelelő társaságot, közösséget, programot kell megtalálni hozzá.

2022. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is, mint a fenti, 31 éves férfi és sehol semmi. Amikor lehetett volna, mint a kérdező, én se voltam elégedett a kínálkozó kapcsolattal. Pedig extrém rendes vagyok és minimum átlagos külsejű. De nem nyomulok és nem akar társkeresőn még csak talizni se senki. Elfogadtam, lesz, ami lesz…
2022. nov. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!