Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40-50 feletti nők ti összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50 feletti nők ti összejönnétek, randiznàtok egy tőletek 10-15 évvel fiatalabb 30-as pasival? Volt már hasonló korkülönbségü kapcsolatotok? Ha igen mik a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 16:15
1 2
 1/11 -femme- válasza:
Én a koromnál jóval fiatalabbnak nézek ki, így nálam nem jelent problémát. Igaz, erre csak egyszer volt példa, 8 évvel voltam idősebb az úriembernél.
2022. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eddig majdnem minden pasim fiatalabb volt mint en 😁

Level 10 evet siman letagathatok a korombol...

2022. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ez a helyzet
2022. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Háromból három hiszi azt, hogy 10 évet letagadhatna.

Nagyjából 1000-ből, ha egy ilyen nő van, de lehet, hogy még alacsony számot is mondtam.

De tudvalevő, különleges hely ez a gyakori.



A gyakorlatban - legjobb esetben is - ez csak addig szokott működni, míg le nem vetkőzik az ilyen genetikai csoda. A jellemzőbb inkább az, hogy megjön a randira az asszonyság és élőben a napvilágnál nem azt látod, hogy letagadhatna 10 évet a korából, hanem azt, hogy meg is tette.


Amikor aztán levetkőzik, akkor jönnek az elszaporodott anyajegyek és májfoltok a lafaty felsőkar meg a lógó könyökbőr, hogy a többiről már szó se essék.


Ami 40-50 felett általában természetes, csak senki ne gondolja azt, hogy ezt nem lehet észrevenni.

2022. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sportolok

Nincsenek ilyen problémáim, amiket a 4 es leírt

2022. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

#4

Te szépséges, hibátlan matyóhimzés!

Foltja, szeplője, anyajegye a huszonéves pipiknek is bőven lehet, sőt narancsbőrük is.

A lafaty kar sem feltétlenül korfüggő.

De azért szerencse, hogy a férfiak köztudottan nem öregszenek, legalábbis nem láthatóan. Az ápolatlan fog, kopaszodás, pókhas csak grátisz, ami 30 felett velük jár.

2022. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy a viharba jönnek ide a férfiak, vagy akár én?


A 10 év letagadhatósága a kérdéses korosztályban, mint rendszeres jelenség volt az észrevétel tárgya.


Természetesen nem nektek szólt személy szerint, hanem azoknak, akik úgy gondolják magukat virgonc-ifjoncnak, hogy arra viszonylag kevés indokuk lenne.

A gyakorisok mindig kivételek.

2022. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen kapcsolatom 3 évig. 15 év volt a korkülönbség. Nem amiatt lett vége, én szakítottam.

Mostani párom 7,5 évvel fiatalabb, vele tökéletes minden. Együtt élünk.

Nem kerestem soha fiatalabbat, egyszerűen így alakult. Ők kezdeményeztek mindig.

2022. aug. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Max. 10 évvel fiatalabbal.

Igen, volt, van. 6-8 évvel fiatalabb.

Minden OK.

2022. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


Ez nem az en velemenyem hanem a korulottem eloke. Igy ennyi idosen nincsenek rancaim. Eleg feszes a testem a mellem sem ereszkedett meg. A normalis egeszseges etkezes a sport es a genetika 🙂

Anyam szinten hasonlo karakter 65 evesen max 50felett kicsivel becsulik. De volt h a noveremnek neztek mikor eppen nem voltam toppon.

2022. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!