Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-30 közötti nők! Ti elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 közötti nők! Ti elutasítanátok egy 43 éves férfit?

Figyelt kérdés
Zavarna a korkülönbség és egyáltalán nem is ismerkednétek vele?

2022. nov. 6. 10:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
87%
Igen, köszi, van apukám :)
2022. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
98%
Zavarna, igen.
2022. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
84%
Van olyan 40 éves pasi, aki bejön és nem utasítanám vissza. De személyfüggő, ahogy fiatalok közt sem jön be mindenki. Persze fontos az is, hogy összepasszolunk-e, mert ha valaki egy 40 éves 3 gyerekkel, akkor nem igazán jönne be, meg az sem, ha nagyon otthon ülős típus.
2022. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
82%
Én 30 vagyok, a 13 évet viszonylag nagy, de nem áthidalhatatlan korkülönbségnek érzem, így nem elsősorban ez lenne a döntő szempont. Nálunk a családban is van 18 év korkülönbséggel 10 éve működő párkapcsolat, sőt a környezetemben övék az egyik legstabilabb. Persze az elengedhetetlen, hogy a hosszú távú tervek, célok hasonlók legyenek.
2022. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
84%
Akinek az idősebb férfiak jönnek be azok nem utasitanák el. Akiknek meg nem jönnek be az idősebbek azok meg nyilván elutasítanák. Szóval egyéni...
2022. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
42%
Nem
2022. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
7%

A képlet nagyon egyszerű.Le lehet adni a nagy dumát csak felesleges.Ha csóró a pasi akkor löttyedt,nem kell papa meg nem vagyok apakomplexusos.Ha tele van pénzzel akkor már nedvesedik a bugyi.

Úgyhogy nem kell itt álszenteskedni hölgyeim😂😂.

Mindenkinek meg vaan az ára😂😂

2022. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, túl idős lenne hozzám. Most 26 vagyok, de három évvel ezelőtt, 23 évesen randiztam egy nálam 11 évvel idősebb férfival. Néhány randi után úgy döntöttem, nem folytatom tovább. Neki már volt kocsija, pénze, lakása, én meg gyakornok voltam a szakmámban, és teljesen más volt a jövőről való elképzelésünk, ő már azt akarta, hogy majd költözzek hozzá és maradjak külföldön, én meg még tanulni akartam itthon. Azóta van párom (ő 5 évvel idősebb), akivel együtt építgetjük a jövőnket és sokkal jobb így nekem.

De van olyan ismerősöm, ahol óriási a korkülönbség (30+ év), és egyelőre jól megvannak, úgyhogy lehet, másnak bejön.

2022. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
79%

Mint a huzat. Majd ha én is 40 éves leszek, akkor beszélhetünk 40-es fickókról. Viszont minden életkorban a korombeliekhez vonzódtam. A sokkal fiatalabbakat/idősebbeket bottal sem piszkálnám. Lehetnek emberileg jók, lehetünk barátok, de ugyanolyan taszítóak, mint heteróként egy azonos nemű.


26n

2022. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
71%

Számomra a 35+ éves férfi, aki rá van fixálódra a 20-30 közötti korosztályra egy különálló kórkép. Ugyanolyan undorító és szánalmas a szememben, mint a lábfétisesek vagy a pedofilok.


Nem az zavar, hogy egy pár között nagy a korkülönbség, mert épp így alakult (és mindkettő nagykorú). Az a kibszott undorító, hogy ezeknek a férgedékeknek valamiért mindig a 20-as korosztály kell. Akkor is, ha ők 30-asok, akkor is, ha 50-esek. Megrekedtek itt és mást nem is látnak. Nem, nem jövök össze olyannal, akinek egy pina vagyok, szavatossági idővel.

2022. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!