Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-30 év közötti férfiak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év közötti férfiak egy ismerkedési/randizási folyamatnál mennyire vagytok türelmesek? Mennyi időt vártok rá, hogy a különböző szintekre lépjen a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nőtől függ. De hidd el, nem azon múlik a kapcsolat, hogy az első randin cumizol-e, vagy a 23.-on, vagy csak esküvő után.
2022. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon türelmes vagyok,akár hónapokat is várnék :)
2022. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik valaki akkor annyit várnék amennyit kell egy kapcsolat nem verseny milyen gyorsan jutunk végig mindenen
2022. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van amelyik férfinak hamarabb oda adják magukat a nők mást meg hetekig várakoztatnak. Sajnos nincs egyenlőség.
2022. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha a különböző szinteknél a sexre gondolsz, valahogy arra sosem kellett túl sokat várnom. 1 vagy 2. randin mindig összejött. Sosem sürgettem vagy eröltettem. Adták magukat a lányok. 30F
2022. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az kialakul. Kinek mi a célja. Párkeresés vagy "kalandozás".
2022. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Néhány randinál többet nem tudok várni
2022. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam is változó. De sosem "elvárásokkal" randizom. Nem verseny ez, hogy elsőre kell bizonyítanom valamit... Kivel mi a jó. Van akivel pont az, hogy szép lassan haladunk. Van akivel meg az hogy egymásnak esünk.


Ahogy alakul. Volt már párszor az első randin is szex. Volt hogy csak a sokadikon (5+). Nincs erre szabály.


Inkább statisztikát lehet mondani. Fiatal felnőtt vagy középkorban szerintem 2. randin a csók, 3-4. randin szex az teljesen átlagos. De mondom ez csak átlag lehet, egyénenként és alkalmanként nagy a szórás.


33/F

2022. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!