Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt lehet csinálni első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lehet csinálni első randin? /Így lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Tehát az van hogy hétvégén lesz randim és hát hogy sétálunk stb..tehát az elején már egyből megfoghatom a kezét? vagy majd már csak ha megvolt az első csók vele és össze is jövünk és csak után?

Ezt azért kérdem mert nem tom +sztem elég hülyén néznék ki melette pl zsebrevágott kézzel miközben sétálunk. Erről megkérdeztem egyik barátomat aki lány és ő azt mondta hogy neki úgy volt hogy találkoztam kapott 2 puszit aztán ahogy elindultak megkérdezte a srác hogy megfoghatja e akezét és utána úgy sétáltak... Tehát lehet így hogy egyből az elején megkérdem hogy megfoghatom-e a kezét? a másik meg pontosan hogy tegyem fel ezt a kérdést? pl így hogy esetleg megfoghatnám a kezed? így jó?


2010. szept. 28. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ajj ember..Ennyire nem vagy önálló?

Semmit sem kell.

Sétáljatok,beszélgessetek..Aztán egy meghitt pillanatban megfoghatod a kezét/átölelheted.Nem kell túlparázni...

2010. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:
68%

a kérdést nem kell túlzásba vinni.

megfoghatom a kezed? tökéletes.


de nem muszáj kérdezni. csak így szólsz:

itt a kezem nem disznóláb!

*jó hangosan hogy értse mert pesti a lány és halláskárosult lett a diszkótól*

és megfogod a kezét ha akarja ha nem.

2010. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz!!!Annál rosszabb,majd ahogy a helyet adja egy rendira nem lehet ilyen részletesen felkészülni!!Nekem mondjuk tetszik ha szó nélkül megfogja a kezem a pasi,elvégre azért randiztok mert tetszetek egymásnak (gondolom)akkor miért ne szeretné a csajszi hogy megfogd a kezét?!Abban még nincs semmi rámenős!!De ha úgy gondolod akkor kérdezd meg előtte szimplán:Megfoghatom a kezed?És kész!
2010. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

háát öregem... de azért eltalálsz egyedül a randi helyszínére? mert hát ahogy látom nem vagy valami önálló....

fogd meg a kezét simán, majd ahogy spontán jön

2010. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De bunkók vagytok -.-"

Miért kell b@szogatni a kérdezőt ?

Nyugodtan fogd meg a kezét , ha nem engedi akkor a randi is felesleges .

2010. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!