Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha van egy fiu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy fiu, de lehet tabu? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác, már régóta tetszik, de nem mertem senkinek se elmondani... ma pedig az egyik osztálytársam, aki sztem nem is illik hozzá bejelentette, hogy ő szereti a srácot...de nem járnak még...most mit tegyek? :S
2010. szept. 28. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Vadászd le a csajt
2010. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de hogy? én ehez nem értek, mindig félénk csaj voltam...
2010. szept. 28. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen hülyeség ez a szabály, hogy ha valamelyik barétnőd szemet vetett egy fiúra, akkor te már rá sem nézhetsz? Már miért lenne tabu...?
2010. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
barátnő bocsi elírtam:)
2010. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is az, csak az a csaj egy erőszakos, félelmetes csaj...és félek tőle...meg amúgy is...nem vagyok egy nyomulós csaj :S csak szar így...
2010. szept. 28. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól még hogy barátnőd kijelentette, hogy ő szereti azt a fiút, a fiú nem biztos, hogy szereti a barátnődet. Szerintem ideje volna a fiúval egyre több és több időt együtt töltened, hogy megismerjétek egymást jobban, aztán pedig próbálkozni többel.
2010. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeresse:D attól függetlenül lehet, hogy a srácnak te kellesz;-) beszélgess a sráccal, ha ismered^^ és találkozzatok vhol
2010. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kicsijames válasza:

Fiatal tinédzser (kb 12-18) korban egy valami van, ami foglalkoztatja a fiúkat: szex: Legyél szexi, ha magadnak akarod.

Már rég voltam fiatal, de visszaemlékezve, bárkivel jártam volna, aki azt mondta volna: Veled akarok mindent, csak várjunk, amikor a szüleim nem lesznek otthon...

2010. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kicsijames válasza:
Jah, megint én... Nyomulj rá!!! Add a legjobbat magadról! Ha meleg, ha nem, stb.
2010. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ööööööööööööö bocsi, de én egy visszafogot lány vok..és nekem akk nincs is má esélyem? :S
2010. okt. 1. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!