Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hisztiznél a pasidnak ha 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztiznél a pasidnak ha 18 fok lenne csak a házban nappal?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 17:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Nem hisztiznék, csak feltekerném 25-re.
2022. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
25? úristen, a nők igényszintje 25 fok télen a házban? Brutális.
2022. nov. 8. 17:13
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Én nem vagyok kifejezetten fázós, így sztem a 18 fokot még el tudném viselni, de azért jobban örülnék egy 20-21-nek... ennél kevesebbnél már szólnék - nem hisztiznék, de megkérném, hogy csavarja már feljebb, mert nem kabátban szeretnék nála ülni.
2022. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem a nők igénye, az első válszoló igénye a 25fok, nemtől függetlenül. Ismerek nem egy pasit is, aki megakar fagyni, amikor én már polóban szaladgálok. Én pl baromira szenvedek a melegben, max 20fokban tudok aludni, nappal sem igénylem a melegebbet, nem bírom. A 20fok már a max, vékony polóban... De! Ha otthon fázok logikus, hogy feljebb veszem a fűtést (de ritka, mert nem vagyok fázós🤷🏼‍♀️). "Cserébe" egész nyáron ment a klíma, hogy ne szenvedjek a 30fokban.
2022. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen hidegben fel sem áll a farkam.

18L

2022. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem csak ő kezelheti a termosztátot..
2022. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Letekerném 16-ra. 😂

Bazsi, ne drámázz már ennyit, hogy mennyi a nők igénye. Jelenleg is a nővéred tart el, vele veszekszel, hogy hány fok legyen?

Rengetegen vagyunk nők, akik többet keresünk a párunknál, nem élősködünk senkin, de egy párkapcsolat nem is erről szól.

Őszintén drukkolok, hogy belásd, hogy nem egy nő miatt kellene egyenesbe hozni az életedet, hanem saját magad miatt. Munkát találni, fejlődni, leszokni a függőségekről stb.

2022. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Itt vegyestüzelés van, fával fűtök. Szerintem egy mai átlagos huszonéves nő azt se tudná hogy kell kezelni.


Szóval magától nem fűtene be az biztos.

2022. nov. 8. 17:22
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok. Szerinted csak nálatok van kazán? Rengeteg olyan embert ismerek (huszonéves is van köztük) aki fával fűt, a nők is betudnak benne gyújtani meg kezelni. Én is úgy nőttem fel, hogy vegyes kazán volt, sőt még fát is hordtam, hasogattam. Akiket ismerek nőket és fatüzelésük van mindegyik tudja kezelni 🤷🏼‍♀️.
2022. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem hisztiznék, nálam 19 fokra van állítva termosztát, így télen a nappaliban 19 fok van, az északi fekvésű hálószobában 17 fok körül. (Most még nem is fűtök.)


A párom viszont férfi létére valamiért fázósabb, nála általában 23 fokra van állítva az inverteres klíma, plusz még télen befűt a kandallóban.


De ha mondjuk nála 16 fok lenne, mert ezen igyekezne spórolni, akkor felvennék egy jó meleg pulcsit meg egy mellényt ahelyett, hogy "hisztiznék".

2022. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!