Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jártatok úgy hogy a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok úgy hogy a randi előtt 3 nappal az illető letiltott messengeren? Ennek mi értelme? Szépen haladt a beszélgetés, ismerkedés. Szívesen várom a kínos randi tapasztalatokat is :))

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte nem haladt olyan jól. Edetleg jött más is a képbe
2022. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy a randit egy nappal előtte lemondta mert talált helyettem mást. Volt olyan is aki aznap mondta le a randit egy kamu indokra hivatkozva. Előfordulnak ilyen esetek is. Ezért nem érdemes ezt a társkeresést komolyan venni. Felesleges.
2022. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ismerkedett veled párhuzamosan mással is, aki jobban vonzotta, esetleg össze is jött vele időközben, csak nem volt elég gerinces hozzá, hogy közölje, egyszerűbbnek gondolta, hogy letilt.
2022. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy randi alatt három nappal, hanem közvetlenül az első randi előtti napon is volt egy nő a társkeresőn, aki engem minden nyilvánvaló ok nélkül, hirtelen letiltott. Emögött több ok is állhatott:


1. Kamu profillal szórakozott az illető, és így eleve nem akart senkivel találkozni. Még az sem biztos, hogy nő volt.


2. A profil nem volt kamu, azonban a kép régi volt, vagy hazugságokat is tartalmazott az önjellemzés, ami egy személyes találkozáson jó eséllyel lelepleződött volna. Ettől félve hátrált ki a nő.


3. Bejött a képbe egy másik férfi, akit sokkal vonzóbbnak talált nálam, s hosszú magyarázkodás helyett így volt a legegyszerűbb megszabadulni tőlem.


4. A nő azok közé tartozott, akik maguk sem tudják, hogy akarnak-e társat vagy sem. Egyik pillanatban igen, két perccel később már nem.


5. Elszállt a bátorsága. Sokkal kisebb mersz kell egy internetes levelezgetéshez, mint személyesen megjelenni egy randin. Ha szemtől szembe utasít el valaki, az az önbecsülést jobban megtépázza, mintha egy levelezésben történik ugyanez.

2022. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Férfiről van szó :) Tegnap még semmi gond nem volt, ma meg észrevettem hogy letiltott messengeren :) Felhívtam kíváncsiságból, gondolom a számomat is törölte mert azt se tudta ki vagyok :) Szánalmas gyökér az ilyen.
2022. szept. 23. 17:56
 6/23 anonim ***** válasza:
Es mit mondott?
2022. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Semmit, csak hogy jaj majd visszahív, tudtam hogy nem fog, tuti letiltott azon nyomban :)
2022. szept. 23. 18:51
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ok nélkül felszívódott, akkor csak ennyi Nagy az Isten állatkertje....

Örülj, neki, hogy nem hívott vissza. Nem kellett legalább végig hallgatni a szánalmas magyarázkodást.

2022. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem ő az első aki ezt megcsinálta, de tényleg nem értem a logikáját, hogy ennek mi értelme? Ennyire gyávák a pasik?
2022. szept. 23. 19:03
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Hát hidd el, én sem értem. Nekem a levelezőpartnerem tűnt el, mint a kámfor. A körülmény itt is hasonló, ok igazán nem volt rá. Beszélgettünk, ahogy szoktunk, aztán adieu.
2022. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!