Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki volt második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki volt második randin állatorvoshoz menni?

Figyelt kérdés

(leszbikus kérdés, de nem hiszem, hogy itt most annyira számít)


Nem direkt alakult így, alig találkoztunk (kávézóban), anyukám hívott, hogy nincs jól a kutyánk, de neki mennie kell dolgozni. Alapból is szorongós vagyok, főleg ha a kutyáról van szó, teljesen bestresszeltem. A 'randipartnerem' felajánlotta, hogy eljön velem, kb két órát vártunk az állatorvosnál, aztán hazakísért és ennyi volt a randi. Ő végig próbált beszélgetni, oldani a feszültséget, de szerintem a többi várakozó gazdival jobban el tudott beszélgetni, mint velem.


Ez tegnap volt, ma délelőtt még írt, hogy hogy van a kutya, a válaszra reagált, de utána már el sem olvasta, amiket írtam. Nagyon gáznak érzem azt is, hogy ez lett a program, meg azt is, hogy a stressztől így leblokkoltam. Nem tudom, mit gondoljak. Ti hogy élnétek ezt meg?



2022. nov. 10. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Ezek után stílszerű lesz kutyapózban csinálnotok 😎


De amúgy szép dolog volt ez tőle, a stresszelésed meg érthető. Nálunk a cicát kell néha elvinni, de olyankor a cica stresszel csak igazán, pedig barátságos, kezes macsek, de ha meglátja a hordozót és összeköti az orvos gondolatával, akkor eléggé kiakad - érdekes, hogy bent a dokinál már megint rendes, de a váróban lefúj-lemorog minden más állatot és embert, néha fel is borul dobozostól.

2022. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%
Na és, ezt nem kell túldimenzionálni! Ha elnézést kértél, hogy így alakult, akkor ezzel semmi gond nincs. Nem ment volna veled, nem érdeklődött volna, ha neki ezzel gondja lenne.
2022. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy miért ment veled ? Én simán mondtam volna, hogy megoldom egyedül, sajnalom hogy így alakult, és felajanlottam volna egy másik napot, amikor bepotoljuk.
2022. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem azért ajánlotta fel, hogy eljön mert látta rajtam, hogy mennyire rástresszelek, meg már a találkozók előtt is beszélgettünk, tudja, hogy sajnos ilyen vagyok. Én meg akkor megörültem, hogy nem kell egyedül intéznem, már csak utólag merült fel bennem, hogy talán pofátlanság volt élnem a felajánlással.
2022. nov. 10. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az élet hozhat váratlan dolgokat. Oké, hogy ez egy randi volt, de ha majd lesz belőle több, mondjuk elkezdtek járni akkor is lehet úgy a helyzet, hogy együtt mentek állatorvoshoz. Inkább volt életszagú ez a történet, ha összejöttök sem csak a kávézóba mentek.... Jó ezzel nem azt mondom, hogy akkor minden ember menjen állatorvoshoz randizni, de ez így jött ki ennyi. Ne érezd gáznak. Az se lett volna jobb, ha te ott bepánikolsz szegény kutyus miatt, a randipartner meg ott hagy, oldd meg ahogy akarod kit érdekel én csak randizni akartam a kávézóba. Nem volt pofátlanság, elment veled, magától ajánlotta fel és nem te erőltetted.
2022. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után nem fog keresni akkor nem az lesz az oka, hogy "ez történt a randin". Ez egy olyan dolog ami egyáltalán nem hátráltatna egy olyan embert aki tényleg akar komoly kapcsolatot vagy szimpatikus vagy neki..
2022. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gáz egy picit, de azért nem akkora tragédia. Ha ezek után nem keres, akkor annak inkább más oka lesz, nem az hogy két órát vártatok az állatorvosnál.
2022. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hetero lanykent mondom, hogyha ezert lelep akkor nem is kar erte. Foleg, hogy nem is az elso randi volt, szoval nem csak stresszhelyzetben latott, hanem volt mar olyan is, amikor csak ra koncentraltal.
2022. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Úgy tűnik megint túlaggódtam, most este már írt és hétvégére megbeszéltünk egy újabb találkozót :) Ő kezdeményezte, úgyhogy gondolom akkor tényleg nem volt neki annyira vészes ez a helyzet.
2022. nov. 10. 22:27
 10/10 anonim ***** válasza:
#1 kutyapózban, leszbikusok... tipikus Maximus 🤣
2022. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!