Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lenne hátrány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne hátrány a magasság ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Igazából minden tökéletesnek tűnik az adott hölggyel. Átlagos magasságú, de még nem jeleztem neki, hogy én csak 160 centi vagyok. A hölgy 167 centi. Nagyon félek ha kiderül akkor ki fog kosarazni. Mi a véleményetek?
2022. nov. 12. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez embere válogatja, biztos lenne olyan aki kikosarazna és olyan is aki nem.

Én a személyes találkozó előtt megmondanám, ne ott érjen esetleg kellemetlen meglepetés.

2022. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé. Főleg azért, mert nem árultad el neki. Ezzel kellett volna kezdeni mikor ő elmondta, hogy milyen magas.
2022. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, megvan az esélye, mert ez durván alacsony férfiba. Egész alakos képet látott rólad? Konkrét centi nem jön le róla, de az azért látszik, ha valaki alacsony/magas. Az ő paramétere hogy került szóba, esetleg tényleges társkereső, és fel volt nála tüntetve?
2022. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nalam bukta lenne, mert nem szeretem, ha a ferfi alacsonyabb nalam. 168 cm vagyok, a ferjem sem egy tul magas ferfi (176) cm.

Lehet, hogy ezt a not nem fogja zavarni, de ennek eleg kicsi a valoszinusege.

Te tudod, hogy o milyen magas, de o nem tudja, hogy te milyen magas vagy? Nem kerdezte, vagy elsunnyogtad? Ez sem mindegy. Amugy korfuggo is. Ha 60+ vagytok, akkor lehet mar nem annyira szamit.

2022. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!