Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy ferfi 2 hettel az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi 2 hettel az elso randi utan nem keres, akkor mar valoszinuleg nem is fog?

Figyelt kérdés
2 hete randiztam egy pasival, a randin leginkabb semleges temakrol beszeltunk (munka, suli, haverok), nagyon sokat nevetett a randin, tehat nem tunt ugy, mintha annyira rosszul erezne magat, a randi vegen pedig azt is mondta, hogy hazadob kocsival, ha szeretnem, de ezt visszautasitottam, szoval kikisert a megalloba, azota pedig semmi uzenet, elotte viszont nagyon kommunikativ volt. Valoszinuleg nem fog mar keresni?
2022. nov. 16. 21:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
86%

Én meg pl azt a férfit hagyom, aki első alkalommal megcsokol vagy próbálkozik vele. Nekem az túl sok, első alkalommal meg kb semmit nem tud rólam, a csók kizárólag a kulsomnek szól, én meg nem ilyen párra vágyom, hanem aki előbb megismerni akar.


24N

2022. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
20-as vagyok, én régebben sokszor jártam így, hogy az első randin nem alakult ki semmi, és az már a második randin nagyon kínos lett volna. Tudom nőként ezt le lehet pontozni... Mondjuk én most arról beszélek, ha előtte társkeresőn mondjuk két hónapot beszélgetett az illető egy adott hölggyel. Illetve a mai világban elég sok nő randizik egyszerre több pasival is, így ha nem lépsz feledésbe merülsz. Nyugodtan lehet lepontozni.
2022. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt az oldalon is olvasható sok kérdésnél, mikor emberek nagy "elvárásokat" támasztanak az első randit nézve. Holott eleinte csak ismerkedni, randizni kellene.

Csókra meg szexre számítanak kb egy majdnem idegentől.

2022. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Azert birom amikor a no nyomul latszolag, de hozza ne erjek .. akkor ne nyomuljon , tartsuk meg azt az 1 metert es beszgelgessunk , ne teritsen felre kamu jelekkel .
2022. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!