Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet még valami vagy teljesen mondjak le róla?

Figyelt kérdés

Eléggé bonyolult helyzetbe kerültem. Elmentem pár randira egy pasival,nagyon tetszik nekem és a kémia is megvan közöttünk. A negyedik randin felmerültek a múltbeli kapcsolataink,és ő elmesélte hogy volt egy lány az életében akit nagyon szeretett. Arra a kérdésre,hogy már túl van-e rajta,azt válaszolta hogy nem tudja biztosan,és hogy ha élőben látná a lányt csak akkor tudná megmondani hogy vannak-e még érzései felé. Rosszul esett amit mondott,de később a nap folyamán megkérte hogy legyek a barátnője mert velem szeretne lenni.

Igent mondtam,én is vele szeretnék lenni kapcsolatban viszont most az egyetlen dolog amire gondolni tudok az az hogy mást szeret,más jár a fejében és ha egyszer összefut a lánnyal valahol,akkor rájön hogy vannak iránta érzései és azzal elrontja az egészet. Szerintetek menthetetlen a helyzet?



2022. nov. 20. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem próbálod ki vele akkor mindig benned lesz a 'mi lett volna ha'.

Amúgy lehet ugrodeszka vagy, lehet erezz irántad valamit (szexuális vonzalom akár).

Lehet te leszel az, aki elfeledteti vele az exet.

Te tudod, én adnék neki egy esélyt.

2022. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha az exe meg visszajonne hozza akkor dobna. Jo kis potlek lennel neki
2022. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is megfordult a fejemben hogy pótlék lennék,azt nem szeretném.. viszont túlságosan megkedveltem,és tanácstalan vagyok mert zavar a gondolat hogy mást szerethet..
2022. nov. 20. 13:35
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Régen rossz ha nem adott egyértelmű választ. Vigasztalodasra kellesz semmi több. Ha a lány megkeresi valószínű addig kellettél
2022. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

4es ez nem biztos egyáltalán.

Lehet, hogy annyira megkedveli, sőt szereti időközben a kérdezőt, hogy nem tenne olyat.

Miért mindenben kell a rosszat látni?

Mindenkinek van exe és azért ex, mert nem működött, ugye?

Kérdező ha nem magadnak esélyt az is jó döntés.

Viszont ha eleve negatívan állsz az egészhez, akkor inkább el bele se fogj semmibe vele...

Elmondta őszintén mi van, nem mondta, hogy szerelmes az exbe, azt mondta, hogy nem tudja mit érez, az nem olyan erős érzés mint a szerelem, nem?

Egyáltalán mit izelsz ezen? Még rendesen együtt se vagytok de már kétségbe vagy esve...

Tiltsd le ha annyira zavar az ex.

Kislány...

Ahelyett, hogy elvezned a társaságát, a szexet, inkább nyafogsz.

Ez a baj a nőkkel, azonnal terveznek. 🤦‍♀️

2022. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igaz,lehet hogy nem kéne kétségbe esnem,de ha te megkedvelnél valakit és elmondaná hogy lehet érez valamit az exe irànt,meg hogy néha beszélgetnek is üzenetben akkor nem zavarna? Megpróbálok nem negatívan hozzáállni,adok a dolognak egy esélyt csak nem tetszik hogy már így indul..
2022. nov. 20. 14:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy érzed pótlék lennél, ez rendben van, mert lehetséges, de akkor miért nem hallgatsz a megerzeseidre? ^^
2022. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5


Mkinek van exe, de o meg nincs tul rajta. Szovegertelmezes?

2022. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, sajnos az én tapasztalataim nem túl biztatóak számodra.. Az én exem annyira rajongott az exeert, hogy több év együttlét után is az ex fényképeivel találtam rá... Azt nem részletezném hogy hogyan.. És még meg is csalt
2022. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert te 5masodperc alatt túl vagy rajta? ^^

Az érzéseket nem lehet kikapcsolni egyből.

De nem azt írtam, hogy nem érez iránta valamit, azt írtam, hogy ha eleve fel, akkor ne is kezdjen bele!

Szovegertelmezes? :)))

2022. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!