Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szúrjunk ki egy sggfejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szúrjunk ki egy sggfejt egy randin/randikon?

Figyelt kérdés

Kritizálja az eladók/felszolgálók/takarítók munkáját

Megfigyelni milyen stílusban beszél a hozzá közelállókkal (szülō, testvér)

Hogy beszél emberekrōl a hátuk mögött, fōleg ha sosem beszélnek egymással és nem ismerik egymást

“Én úgy képzeltem” “Én úgy terveztem”


2022. nov. 20. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor megválaszoltad a saját kérdésedet?
2022. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Más véleménye is érdekel
2022. nov. 20. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb. így. Én egyszer azért koptattam le egy pasit a páradig randi után, mert beszólt egy nőnek az úton, hogy maradt volna inkább a konyhában.
2022. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is abszolút az az első egyértelmű jel arra, hogy valaki bunkó, hogy lekezelően viselkedik a személyzettel, a szolgájának tekinti őket.

Ezen kívül még:

- "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" típusú személyiség... akinek az az egyik kedvenc témája, hogy ez a kollégája miért hülye, a főnöke miért hülye, a testvére így hülye, a szomszédja úgy hülye...

- folyton vadidegeneket kritizál, neadjisten beszól nekik / gúnyolódik rajtuk, ízléstelen megjegyzéseket tesz, főleg ha olyan dolog miatt, amiről nem vagy nem biztos, hogy tehet az illető, vagy merőben ízlés kérdése (magasság, szépség, testsúly, öltözködés, kancsalság)

- alapvető társasági viselkedési normák telibetojása (nem köszön, ha belép valahova; köpköd; trágár módon beszél)

- márkás, drága cuccokkal nagyzol, és leszól mindent, ami nem trendi és márkás

- nem tartja be az ígéreteit

- hazudozik

2022. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!