Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen embereknek van tindere?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen embereknek van tindere?

Figyelt kérdés

Kik töltik le? Kisülhet valami jó belőle?

Egyik barátnőm megtalálta tinderem a kiszemeltemet, most azon gondolkodom, hogy én is letöltöm és matchelek vele. Bár azon is gondolkodtam, hogy lehet nem akar komoly párkapcsolatot.



2022. nov. 20. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet általánosítani. Sokan csak kalandot akarnak, de sokan komoly kapcsolatot keresnek. Beszélgetés közben kiderül.
2022. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki tinderen fenn van, az a való életben is ott van, tehát ugyanakkora eséllyel keres ott csak kalandot, mint egyébként, úgyhogy egyáltalán nem rosszabbak ott az ismerkedesi lehetőségek. Én komolyat kerestem, talaltam is.


24N

2022. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárkinek. Még olyannak is akinek családja van, házas vagy kapcsolatban van.
2022. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%
Személyfüggő, én pl hülyéskedni töltöttem le szivatni a csajokat, de amúgy szerintem kb az emberek negyede akar ott komoly kapcsolatot keresni🤷‍♂️
2022. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!