Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után még belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után még belefér ha fent vagyok társkeresőn, és visszaírok embereknek, ha még nem lett kimondva, hogy együtt vagyunk, és csak szájra puszi volt csak? 21/L

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
igen
2022. febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze
2022. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nálam nem, mert akit szájon csókolok, azzal együtt vagyok, de erről a nem minket kell kérdezni.
2022. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, határeset. Mihamarabb legyen második randi, addig tartani kéne a dolgokat (se lemondani mást, se belemélyedni mással). Aztán ha második randira eljön a másik, jól sikerül, tovább léptek (pl. csók van), akkor mindenkinek megírni, hogy sorry, már tárgytalan a dolog.
2022. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én társkeresőn ismertem meg a férjem. Első randi semmit nem jelent, bár ha volt csók? Nekem elég ritka volt az ilyesmi, általában úgy váltunk el, hogy boldogok voltunk, hogy vége volt a randinak.

Egyébként ha volt olyan srác, akivel úgy tűnt alakulnak a dolgok, akkor sem töröltem magam, max. nem írtam senkinek. De sajnos többször volt úgy, hogy pár randi után eltűnt a srác, talán ő is több nőnek írt, vagy mégsem tetszettem neki.

Azt hiszem végül le sem töröltem magam a társkeresőről, egyszerűen csak nem léptem be többet.

2022. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemaRendőrség ***** válasza:

Nem.

Ha már találkoztok és haladtok akkor legyél elkötelezett.

Nem is értem mire vársz, miért használod még az appot?

Hogy jön egy jobb kapás?

Nekem ez netto hűtlenségnek tűnik, és ha a kapcsolat elején ilyen vagy milyen lehetsz később...


Ha nem akarsz semmit a sráctól akkor mond hogy ennyi, ha meg akarsz akkor ne dumálj másokkal.

Értem hogy nő vagy, de legyen már gerinced!

2022. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy-két levél semmit nem jelent, nem vette el a fiú feleségül. Akkor most már ne is álljon szóba férfiakkal, mert volt egy randija? Ugyan már. Biztos lehetsz benne, hogy a férfi sem áll le.
2022. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, de ezt óvatosan közölhetnéd a sráccal, csak hogy ne vegye "biztosra" a dolgot.

Nekem volt már olyan, hogy a második randi után (amik amúgy jól sikerültek, csók is volt) pár nappal írt egy üzenetet a csávó, hogy sajnálja, de mellettem továbbra is fent volt az ismerkedős oldalon, és megismert valakit akivel jobban összeillenek. Áucs.

2022. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

8-as, nekem meg olyan volt, hogy egy hónapig randiztunk, és lelépett, azt hittem minden jól alakult, aztán soha nem keresett többet. Igaz, nem nagyon volt köztünk semmi. Aztán 1 hónap múlva írt hogy bocsi, de le volt égve, most van megint pénze randira. Én erre nem is válaszoltam.

Továbbra is azt gondolom, hogy nincs ebben semmi, nem esküdtek egymásnak örök hűséget. Nyilván a srác is találkozgat másokkal is.

De ezt azért nem mondanám így meg, mert azzal elvágja magát. Ha van több randi is, előbb-utóbb választani kell, csak az a gáz, ha nem pont téged.

2022. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!