Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok egy olyan sráccal,aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan sráccal,akinek még nem volt komoly kapcsolata?állítása szerint csak alkalmi

Figyelt kérdés

22evesek vagyunk mind a ketten,ő a szüleivel él még.

Ezt csak azért teszem hozzá,mert már ismerkedünk egy ideje,és nem hozzájuk visz fel,hanem vagy a haverjához,vagy valahova máshova,ahol csak ketten vagyunk.

Nem,nem csak megd*gni akar,bár már mindketten szeretnénk,számomra gáz hogy mások lakására megyünk,vagy zavar az,hogy nem tudom tényleg milyen "kapcsolatai"voltak,vagy voltak-e egyáltalán.

Plusz nem túl beszédes.

Tehát ismerkedni se könnyű vele mert a szókincse egyenlő a nullával.

Persze van rengeteg közös bennünk és hasonlóan látjuk a dolgokat,meg van a kémia is kettőnk között engem egy kicsit zavar hogy nem igazán önálló,ellenben én már igen.

Meg miért nem lehetett komoly kapcsolata?ezt sem értem.

Soha senkit nem vitt fel még magához,számomra ez is fura..

Mit gondoltok?


2022. nov. 21. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd a francba. Nem túl beszédes = csak megdugni akar, nem visz haza, nehogy a szülei tudjanak rólad = csak megdugni akar, nem volt még kapcsolata, csak alkalmi = ez is red flag.
2022. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22 évesen a tapasztalat hiánya nem volt kizáró tényező. Az, hogy nem visz fel magához még önmagában talán szintén nem, ha a szüleivel él, én se vittem haza soha senkit amíg otthon éltem, mert a családommal elég nagy problémák voltak és senkit nem tettem volna ki ennek. Itt nekem ami kizáró tényező az a normális kommunikáció hiánya.
2022. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem
2022. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22 évesen aki egy normális beszélgetős randira nem képes meginvitálni (haverokhoz?! Ezt most komoly) pont annyira venném komolyan mint ő engem. Egyébként nem vagyok a tapasztalatlanság ellen, de ha én komolyat keresnék nem állnék le vele
2022. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert szűz a srác és retteg, hogy a szülei mit fognak szólni ha egy lányt felvissz szóval nem elég érett. Nem csak megdugni akar hidd el voltam hasonlóhelyzetben, de lehet tévedek. Én rákérdeznék, hogy volt nővel azért.
2022. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!