Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témát hozzak fel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témát hozzak fel ha végképp nem tudok miről beszélni egy fiúval a randin?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd ő fölhoz valami témát.
2010. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2010. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:

szexualitás mindig jó téma.

de tényleg.

persze sok aszexuális nyomival nem lehet ilyenről beszélni. ha ez nem jó akkor HMmmm


vallás

suli

állatok szeretete

kapzsi világ



.. de per pillanat egy lánnyal msn-n arról beszélek hogy megkomolyodtam és már nem ugratjuk egymást és szívjuk a másik vérét hanem fura, és ijesztő módon normálisan beszélgetünk:DD

és tényleg ijesztő:D vele soha az életbe nem váltottam értelmesen 2szót, mindennek az lett a vége hogy ő egy képzeletbeli domina én meg a rabszolga.. vagy épp egy kiöregedett domina én meg egy kövér mozgásképtelen ember aki az asztali gépét a has zsírpárnái között tartja. és ő engem... dominizál..:DD


bizarr normális dolgokról beszélni:D az az igazság hogy semmiről se beszélünk még is van miről.

csak oldódj fel, kezeld a párod úgy mint egy jó havert. és menni fog

2010. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

figyelj, sztem ha csaj vagy akkor nem a Te dolgod dumálni és témát dobni, hacsak nem nagyon odavagy érte ő meg kicsit kevésbé érted:) egyébként én mindig olyanokat szoktam felhozni hogy pl pontosan hol is lakik és honnan jött és mivel, minden sima volt-e, milyen az új suli, ilyen k*rva általános dolgok...:D:D persze csak ha jobb nemjut eszembe:D remélem legalább valamicskét segítettem:D


15/F

2010. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
most esett le hogy csak akkor nemvagy csaj ha b*zi vagy, de azt nemhiszem;)
2010. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyasmiről ami téges és érdekel, és "profi" vagy benne! Pl. ne hozz fel politikai témát, hacsak nem tudsz róla sokat. De pl. beszélhetsz egy bizonyos pártról, elmondhatod a véleményed, stb. Ez most politikai példa volt, de ez bármire igaz:D

És még valami! A PASIK IMÁDNAK OKOSKODNI! :D Tényleg. Imádják ha villogtathatják a tudásukat. Óvatosan puhatold ki, hogy miben jó, és arról kérdezgesd. Pl. ha nagyon jó sportoló, kérd meg hogy magyarázza el neked azt a játékot, amit játszik. Vagy ha számítógépzseni, beszéljen arról. És akármit is mond (még ha esetleg hülyeség is:D) és te nem értesz belőle egy kukkot se, semmi mást ne csinálj, csak mosolyogj, és bólogass, mint aki érti:D Beléd fog habarodni, mert növeled az egóját:) Ezek után ha megemlíted, hogy most tanulsz főzni, na az lesz a csúcspont:D:D

2010. szept. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Politika.
2010. szept. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!