Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik nap taliztam 1 lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap taliztam 1 lánnyal a netről. Nagyon félénk voltam, alig tudtam beszélni mégis kedves volt, szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Újra talizni akar...pedig nem erőltettem, pedig kicsit úgy éreztem h kínos volt neki...szerintetek esélyek? lécci komoly válasz...
2011. szept. 5. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ő egy felvilágosult, nem előítéletes elme lehet. próbáld meg, és ne légy ideges.
2011. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talizz vele. Meglátjuk!
2011. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, remélem :) de annyira csodás és kedves, nem bírom idegesség nélkül h rosszat ne mondjak, mintha 1 hercegnő állna velem szembe :$
2011. szept. 5. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Te egy mázlista vagy! Egy normális, értelmes csajt fogtál ki, aki gondolom még jól is néz ki mellé. Gratulálok!!


Én is ilyet keresek már nem is tudom milyen hosszú ideje...

2011. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így találkoztam a barátommal, és az első, sőt még a második találkozás során is volt néhányszor kínos csend, de túlléptünk rajta. Szerintem emiatt nem kell izgulnod, inkább csak azt bizonyítja, hogy normális a lány, és szimpatikus voltál neki, ezért szeretne még több esélyt adni ennek a dolognak. Egyébként biztosra veszem, hogy ő is izgult... ami teljesen természetes. Ne aggódj emiatt :)
2011. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát...ma megint taliztunk, lehet kicsit untattam de beszélgettünk, mesélt h hogy van mostanában...hát remélem :)
2011. szept. 6. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!