Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló lányok hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok hölgyek hol ismerkedtek? társkereső oldalon ha fent vagytok akkor melyiken?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 11:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Sehol
2022. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
En sem vagyok fent. Nem ismerkedek egyaltalan.
2022. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Már lemondtam arról,hogy valaha lesz mellettem egy olyan pasas ,akinek nem csak a szexre vagyok jó,hanem szeret és elfogad,esetleg hűséges,illetve fontos tényező ,hogy ne csak otthon üljön,szeressen utazni ,wellneselni,programokat tudjunk csinálni ,romantikus legyen , úgy érzem ilyen nincs ...
2022. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

#3 normális rendezett életű faszi vagyok.

Viszont, hogy egy faszi szeressen wellnesselni kizárt dolognak tartom. Aktív kikapcsolódás nem seggmeresztős zabálás és ivás. Egy idősebb házaspár olykor olykor tol egy ilyet oké de egy fiatal? Áh…

2022. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
4 ha nem szeret akkor kuka
2022. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Sehol. Feladtam.

Tudom hogy vannak nagyszerű férfiak a vilagban, akikkel szívesen lennék együtt, de valahogyan csak az elmeroggyantakba akadok folyamatosan.

2022. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dologra figyeltem föl.

A férfiak azt mondják, hogy eddig csak katasztrófa nőkkel akadtak össze.

A nők ugyanezt mondják, csak ők a férfiakra.

Pedig higgyétek el. Vannak normális nők, és normális férfiak is.

Akkor ők miért nem találkoznak össze soha????

Ez egy őrült nagy kérdés lett a fejemben.

A 3.- as hozzászóló életvitele pl nagyon tetszik.

Vissza adta nekem a reményt, hogy van még miben bízni, vannak még ilyen hölgyek.

Én a volt párommal sokat Welneszeztem. Sokat utaztunk, imádom a jó szállodákat, a kirándulásokat, a jó kis programokat.

Most akkor úgy döntöttem, hogy mégsem adom föl. A 3.- as hozzászóló lett neken az alagút végén a fény.

Szép napot mindenkinek. Ölelésben, csókokban és romantikában gazdag Békés Boldog Karácsonyt. 🙆‍♂️🙋‍♂️

2022. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%

#7 mindjárt hányok🙄

A 3-as egy kitartott pcsa típus, ha elég vastag vagy írj rá privátba titeket egymásnak teremtettek, ne egy normális faszit húzzon le. Köszi🎄❤️

2022. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
8as anyádat!!! Én is dolgozok te senkiházi!!
2022. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
#9 🫠🤫
2022. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!