Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A padaam.hu egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A padaam.hu egyedülálló szülőknek társkeresőn találkoztatok kamu profilokkal?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, jónak tűnt, rászántam magam egy hónap prémium vásárlására is mert tényleg szeretnék ismerkedni. Átlagos megjelenésű férfi vagyok normálisan kitöltött adatlappal. A tinderhez hasonlóan itt is van igen-nem böngészés is, jött is pár igen rám, mivel prémium vagyok láttam ki az és párba álltunk. Az érdekes az hogy ezek pont szabad, gyermektelen nők mind 177cm magas, mind adott meg fizetést, néhány még jellemzést is, de a képek kamunak tűnnek, nem magyarnak tűnő hátterek (fa fajták) fotosoppolt mellek, ilyesmi. Majd miután párba álltunk, írtam nekik hogy picit ismerkedjünk, ezt egy sem olvasta el, egyik még le is tiltott. Szerintem az oldal fel van töltve kamu 30 körüli nők profiljaival hogy behívgassák a fizetős pasikat.

#kamu #lehúzás #padaam.hu
2020. ápr. 28. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem az oldalt, de gyanus es van ra esely sajnos. :/ Maskor eloszor premium tagsag nelkul nezz szet, nem tudom mennyi a kulonbseg igy. Es ha meggyozodtel rola, hogy nem kamuk a profilok, esetleg elofizetsz ra, igy hatha nem feleslegesen teszed. :/

Sok sikert!


27N

2020. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 kamu oldal..
2020. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is felregisztráltam, de nem fizettem elő. Írt néhány pasi, de nem igazán jöttek be. Aki bejött és én is neki (úgy jelezte), az meg egy sort sem írt. Nem is értettem. De akkor már tudom, hogy sok a kamu profil ott. Le is töröltem magam, mert nem láttam semmi értelmét ott tölteni az időmet. Máshová még nem regisztráltam, nem ismerem ezeket az oldalakat.
2020. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok ott a duplikált profil, vagy valamilyen reklám profil. Pl szexi nő, és weboldal cím a képen. A duplikált profilok meg nagyon érdekesek, mert sok esetben teljesen hétköznapi (esetemben) nők vannak fent 2, akár 3 profillal. Nem tudom eldönteni, hogy most ők valóban ők, csak valamilyen oknál fogva több profillal nyomulnak, vagy valaki Facebookról vagy bárhonnan letöltögette a képeiket, és csinált több profilt. Mert amúgy ezeken a profilokon ugyanaz a nő van, csak más képekkel. De az egyiken pl más korosztályból keres férfit, vagy csak 1 gyereke van a 2 helyett, stb.


Én is nagyon fontolgatom, hogy letörlöm magam, mert eddig sajnos inkább hasonlít egy fertőre, mintsem egy komoly weboldalra.


Ami még bosszantó, hogy nem tudom a másikról, mikor volt fent utoljára. Lehet tegnap, de az is lehet, hogy 2 hónapja nem. Így meg írhatok bárkinek kb, lutri. Talán azok nem kamusok, akik írnak magukról pár sort, nem pedig semmi, vagy egy előre generált szöveg van ott. Netán prémiumok, az úgyis látszik.


De ja, eddig felejtős az oldal.

2020. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!