Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tiszteletlenebb, bunkóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiszteletlenebb, bunkóbb, amióta megtudta a valós korom?

Figyelt kérdés

30 vagyok, randira hívott egy kollégám, aminek nagyon is örültem, mert régóta tetszett. Jól is sikerült az első randi. Utána viszont szóba került, hogy ki hány éves, és akkor kiderült, hogy azt hitte, hogy 22-23 körül vagyok. Azóta másképp viselkedik, sokkal lazább, sőt, néha átmegy kicsit bunkóba, önteltbe, és azt kommunikálja, hogy ha jót akarok magamnak, akkor ne táncoljak vissza, örüljek, ha akar tőlem bármi komolyat. Nem mondta ki szó szerint, de érezteti.

Nekem már egyáltalán nincs kedvem vele lenni.

Miért jött ekkora pálfordulás? Lenéz azért, mert már elmúltam 30 és szingli vagyok? Hiszen ő maga nézett 22 éves csajnak, és ő csorgatta rám a nyálát, ráadásul ő még így is 6 évvel idősebb nálam. Az is kicsit elvette a kedvemet, hogy 36 éves létére 22 évessel akart kezdeni (hiszen annyinak hitt).



2022. dec. 4. 13:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

"Az is kicsit elvette a kedvemet, hogy 36 éves létére 22 évessel akart kezdeni"

Pontosan ezt tervezte.

Én 22 vagyok, te is voltál annyi, tudod milyen érzés amikor a 36 éves hímribik bámulnak minket, meg beprobalkoznak,a gyomrom felfordul tőle.

"azt kommunikálja, hogy ha jót akarok magamnak, akkor ne táncoljak vissza, örüljek, ha akar tőlem bármi komolyat."

Es még felsőbbrendűnek is hiszi magát a szottyadt here, hát rakd már ki a p*csaba.

Minden sarkon találnál magadnak egy farkat, de te érezd magadat megtisztelve, vicc:D

2022. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Undorito. Melletted is a fiatal csajokat fogja kajtatnj. Dobd most mielott telebeszeli a fejed es lerombolja az onbizalmad.
2022. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Tiszteletlen, bunkó - ez nem kor kérdése. Semmiképp na hagyd.
2022. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
ne
2022. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Azért bunkó veled, mert egy 22 éves lányt akart hülyíteni, aztán most rájött, hogy mivel 30 vagy, valószínűleg nagyobb elvárásaid vannak, mint egy 22 éves lánynak :D

Cserébe még megmondani se tudja neked, hogy nem akar tőled semmit, hanem bunkó, azt remélve, hogy majd Te vetsz ennek véget, mert ekkora FÉRFI :D

2022. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az valójában nem kérdés, hogy véget fogok vetni, sőt, már tervezem, hogy holnap, a többiek előtt adom ki az útját.
2022. dec. 4. 13:37
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

"a többiek előtt adom ki az útját."

Imádlak.

Írd majd le mi volt a reakció kérlek.

2022. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
#6: ez jó ötlet. Majd írd meg milyen arcot vágott 😅
2022. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

A többieknek mi közük a kapcsolatotokhoz és a döntésedhez?

Nem gondolod, hogy akkor te lennél a bunkÓ?

2022. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

Lehet,hogy haraxik,mintha átverted volna, pedig nem is. De becsapva érzi magát. És téged már lenéz, megvet, mert ő fiatalnak akarja érezni magát, egy 30évestől meg már ,,undorodik", csak a "friss pipihúst" szereti.

Így már öregnek gondol, és valamiért undort érez a fejében, lehet, hogy talán azért, mert ő is érzi magán így ezáltal az idősödést, korosodást, hogy már nem huszon,hanem 30éves nőre ment rá. És ez zavarja még, hogy látja már,hogy ő is idősödik.

Remélem,csak jókat írtam, bocsi, ha hülyeséget.

2022. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!