Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetenről történő első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetenről történő első randin hogy illik inkább üdvözölni először a másikat? Puszival vagy kézfogas a jobb megoldás vagy esetleg semmi?

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez attól függ, hogy mennyire kerültetek közeli kapcsolatba előtte és mennyi idő telt el, még sor került a találkozóra. Ha mondjuk beszélgetsz valakivel rendszeresen pár hétig vagy hónapig és csak utána találkoztok akkor teljesen normális a puszi és az ölelés. Ha csak úgy pár levélváltás után beszéltek meg találkozót akkor meg alkalom adja. Valaki távolságtartóbb van aki nem. Ez általában leszűrhető a másik testtartásából és arckifejezéséből, hogy akar-e puszit és ölelést vagy inkább nem. Szóval ez nem annyira illem kérdése.
2022. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk kézfogással kezdődött, a randi végén szex lett belőle. Mindkettőt én kezdeményeztem. Azóta meg szerelem van.
2022. dec. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell semmi, borzalom mikor az ismeretlen sose látott ember csokival virággal jön és puszilgat az utcán.
2022. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
3# én örülni szoktam az ilyennek, főleg ha randira megyek vele akkor partnerjelölt* nem teljesen idegen, és igenis jól tud esni nagyon hogy a jelölt figyelmes🥰.
2022. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor derül ki, hogy figyelmes, ha 3 év után is hoz virágot, nem akkor, amikor csak a puncid lebeg a szeme előtt.
2022. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Manapság szopással mondanak hellot, szóval... engem zavar, ha valaki, aki idegen, bemászik a személyes terembe. Nálam más a fizikai közelség. Nem tudok egy ismeretlennek rögtön az ülébe ülni.
2022. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szájra puszi.
2022. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!