Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról az elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról az elfogadott nézetről, hogy a randin a legjobb énedet kell mutatni? Volt mikor valaki a rosszabbik énjét mutatta ki és mégis beleszeretettek az illetőbe?

Figyelt kérdés
Szerintem jobb az, hogyha valaki a legrosszabb énembe beleszeret, mert így nem kell később megjátszanom magam, úgy szeret ahogy vagyok. Akik a legjobb énüket adják elő azok vetítenek és nem mindig komoly a szándékok, manipulatívak. Biztos jó a legjobb oldalunkat kimutatni, mintha egy állásinterjú lenne a randi?
2022. dec. 6. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Az online társkeresés az pontosan olyan, mint az online álláskeresés. Nagyon sok a partner, de egyikre sem figyelnek igazán, csak felszínesen. Eggyel több, vagy kevesebb, nem számít. Személytelen húspiac. Élőben egész más, ha olyannal randizol, akivel valamennyire ismeritek is egymást. Ennek van értelme. Amúgy én szerettem valakit a rossz tulajdonságaival együtt, de az nem randin volt.
2022. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

"elfogadott nézetről, hogy a randin a legjobb énedet kell mutatni"


Ez az elfogadott nézet?

2022. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legjobb oldalamat mutatom, akkor sem kell megjátszanom magam, mert… a legjobb oldalam is ÉN vagyok. Az nem egy másik ember. Nyilván én sem vagyok mindenben 100%-os, rosszabb oldalai meg mindenkinek vannak, tökéletes ember nincs. Ezt azért lehet tudni.
2022. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt az elvet vallom, hogy randin ÖNMAGAD add. Ha ebből kiindulva közelítjük meg, direkt a legrosszabb éned mutatása sem igazi, aki abba szeret bele, nem biztos, hogy a legjobb énedet is szeretni fogja, és miért játszanád meg magad?

Szerintem sok felesleges játszmázást spórol meg magának az, aki egyszerűen csak önmagát adja, és szerintem csak erre lehet alapozni egy egészséges kapcsolatot.


Ha valaki nekem a randin a legrosszabb énjét mutatná, biztos, hogy nem akarnék újra találkozni vele. (Amúgy sem értem teljesen ezt a legrosszabb, legjobb én kifejezést, mit takar? Ha a legrosszabb énemet akarom adni, akkor éljem bele magam egy olyan szituba, amiben igazságtalanul kiosztottak a munkahelyemen, a játszam a bunkót és sértődöttet? Vagy csak menjek smink nélkül, az otthoni szakadt vasárnapi, domestosfoltos melegítőnacimban, mosatlan hajjal, lepattogzott körömlakkal?)

2022. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor a hamis énjébe szeretsz bele! Ez akkor bukik ki, amikor megnyilvánul a valóság és rájössz, hogy aki ő valójában azt nem tudod szeretni! Magával cseszik ki az illető.
2022. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Ez a tökéletesség-mánia. Nem lehetsz esendő, hibás, emberi, mert akkor "selejtes" vagy, meg mindenféle gusztustalan jelzőket aggatnak rád! Ezért félnek az emberek önmagukat adni! Nem maguktól félnek, hanem hogy megbélyegzi őket a társadalom és emiatt nem rúghatnak labdába. Az biztos hogy nem lősz mellé, ha önmagadat adod! Kevesebb ismerősöd, barátod lesz, de aki megbecsül, az tuti fix!
2022. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

2. Kati, nem. A kérdező rosszul fogalmazott. Ez nem egy NÉZET, hanem egy amúgy teljesen normális emberi reakció, hogy ha be akarunk vágódni a másiknál, akkor (ösztönösen is) a jobb tulajdonságainkat emeljük ki, a negatív tulajdonságainkat pedig igyekezzük elrejteni.


Kezdjük azzal, hogy randira FELÖLTÖZÖL. Már ott megvan az, hogy kicsit megválogatod, mit veszel fel. Már ez önmagában a szebbik felünk prezentálása. Többiről meg már ne is beszéljünk.


Nem hiszek abban, hogy ha valaki folyamatosan a negatív tulajdonságait emeli ki, azzal sikert ér el. Egy ideig vicces, de egy határon túl szánalmas, mert azt az érzést kelti, hogy azzal is csak kompenzál.


1-es sem mond hülyeséget, nem tudom miért kellett lepontozni, valóban hasonlít az álláskereséshez.

2022. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7-es, akkor ezért nem szeretem a randikat! Nem is volt 1000 éve! 🤣🤣🤣🤣

(És milyen boldog vagyok!)

2022. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"menjek smink nélkül, az otthoni szakadt vasárnapi, domestosfoltos melegítőnacimban, mosatlan hajjal, lepattogzott körömlakkal?


Nyugodtan. Vagy nem ezt látná a következő 40 évben?

2022. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8. Nekem sem, mivel van párom :D
2022. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!