Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány szerintetek mit tegyek, info lent?

Figyelt kérdés
Kor:13...Nagyon tetszik egy lány... osztálytársam, orán nagyon sokat néz engem, és énis őt!Eddig kettőször haza kisértem nagyon messze lakik sulitól és sokat dumáltunk.És megkérdezte hogy mi tetszik benne és mondtam hogy szép vagy!Érzem, hogy én is tetszek neki!Nagyon szeretném ha öszze jönne ezért a ti segítségeteket kérem!Előre is nagyon szépen köszönöm az " értelmes " válaszokat!
2010. szept. 30. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi i a baj?

hívd el valahova sétàlni, vagy kísérd haza.

Mivel màr tudja hogy tetszik neked, így nem nehéz megkéRdezni, hogy esetleg jàrhatnàtok e.

ilyen egyszerü :)

2010. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ajj mitmegnem adnék ha egy fiú hazakísérne :)


Kérj tőle randit, aztán egy csók a végén, ilyen egyszerű, tényleg!

2010. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!hát nemtudom hogy kérjek-e töle randit...Ilyedős kiscsaj...
2010. szept. 30. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj... Kérj tőle, majd a randin kiderül hogy milyen! Azért ijedős, mert nem tudja, hogy tetszel-e neki... ha randi lesz, akkor szép magabiztos lészen majd remélés van!!!
2010. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
helló énis hasonló cipőben járok... 13 vok.. annyi a különbség az egészben hogy a csaj aki nekem tetszik 1 évvel fiatalabb és nem ijedős(legalábbis nemtokróla) :D
2010. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez teljesen jó! ebből bármi lehet! sikerülni fog, ne félj, hívd el vhova ahol tudtok beszélgetni és jó lesz :)
2010. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat sokat segitettetek ezzel!
2010. okt. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!