Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jártál már úgy, hogy kinevetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy kinevetett egy csaj?

Figyelt kérdés
Teszem azt, bepróbálkoztál nála, vagy csak simán beszélgettél vele. Mondod a magadét, és egyszer csak szánakozóan elneveti magát, vagy a barátnőjével összeröhög. Ennél megalázóbb nincs is.
2010. okt. 1. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
azt kívánom az ilyen nőknek hogy hangosan fingják el magukat társaságban, ja és büdöset..
2010. okt. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, jártam így. naés.
2010. okt. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hogy kinevetett még nem volt,de hogy flegma volt,és lesz@rta hogy próbálkozom nála olyan már volt!:-)

De ez miért megalázó??Ezt nem kudarcként kell felfogni,fontos neked az ő véleménye?Hozzájárult vmiben az életedhez?Fontos neked 1olyan csaj véleménye akit még csak nem is ismersz?Te megtetted amit nagyon sok férfi nem,megszólítottál egy csajt aki tetszett.Nem jött össze?Na és?Lehet a következőt meg ágyba viszed.Még mindíg jobb mint ha csak bámultad volna,utána meg furdolt volna a lelki ismeret hogy még 1helyzetet hagytál ki.Úgyhogy csak így tovább,ez csak 1csaj volt akit nem is ismersz,a több millióból!

2010. okt. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Másrészt ki tudja, hogy min röhögött össze, lehet hogy arról beszélgettek előző este, hogy már 5 pasi is ugyanazzal a dumával ment oda hozzájuk, és pont te voltál a 6-odik, és ezen nevettek, vagy azon mókáztak, hogy te vagy a héten a 10-edik csíkospólós, aki megszólítja. Szóval ezeket felesleges magadra venni szerintem.
2010. okt. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem csak akkor nevettek ki a metrón amikor ilyen piros villogós mikulás sipkában járkáltam az utcán egész decemberben :)

Teszem hozzá ez már jó pár éve volt amikor még egyáltalán nem volt az ilyen divat és alig-alig lehetett ilyet látni emberen .

2010. okt. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

volt, és fordítva is volt, a nevetés természetes része az életnek, nincs ezzel semmi baj :)


25/F

2010. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

01:10

És akkor mi van, ha már nem egyszer hanem legalább 10-szer előfordult már? Mert velem előfordult. Jaa, és nem holmi plázacicáknál próbálkoztam, meg topmodell külsejű lányoknál. Direkt olyanoknál próbálkoztam, akik úgymond, átlagosak, vagy azon alattiak. És azok is kiröhögtek, lenéztek stb. Azóta feladtam. 18/F

2010. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

12.04

Akkor el kell gondolkodni mi az amit rosszul csinálsz.Ha adsz egy kicsit is a külsődre(nem kell Brad Pitt-nek lenni)de adsz magadra,eljársz sportolni,kondizni,kevesebb ruhát veszel de divatosabbat,egyszóval rendbe teszed a külsőd,és jó a szöveged is,akkor egyszerűen 10 átlagos nőből össze kell hogy jöjjön minimum 1!Nem tudom ki vagy lehet hogy helyes gyerek vagy és a külsőddel semmi gond,lehet a dumáddal van a baj,lehet egyikkel sem,csupán nem próbálkozol eleget,erre neked kell rájönni!De sosem a csaj a hibás ha visszautasít,és jegyezd meg A VISSZAUTASÍTÁS SOSEM NEKED SZÓL,HANEM A VISELKEDÉSEDNEK!Azzal előrébb leszel ha azt mondogatod,k.rva anyjukat,köcs.g ribanc.k már megint visszautasítottak,utána meg csak a sört iszod és bámulod a jobbnál jobb csajokat,és csak bámulod és bámulod és...

Inkább vedd úgy az egészet mint 1kisérletezést,te vagy Dexter a csajok a "kisérleti nyulak",fejlődni akarsz,úgyhogy 1éjszaka megszólítól 5csajt!Következő héten megduplázod 1éjszaka 10csajt,utána megint megduplázod egészen addig amíg 50csajig nem jutsz/éjszaka.Fejlődni akarsz és lesz@rod melyik mit mond,úgyhogy hajrá!És nem ilyen szöveggel nyitsz hogy "Héj cica!Gyönyörű vagy!Megiszunk vmit?"Kicsit visszafogod magad,nem vagy te rászorulva a figyelmére,CSAK AZÉRT MERT SZÉP!Elmondod hogy tök jó fejnek látszik,valóban az?Ha nagyon flegma,elmondhatod neki hogy karikásak a szemei,de neked bejönnek a karikás szemű csajok.:DMajd ott hagyod!Hidd el ha kicsit is talál benned vmi vonzót,keresni fogja a társaságod hogy újból beszélhessen ezzel a "bunkó"fiúval!Szóval hajrá!:-)

2010. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó mekkora PUA. :DDDDD
2010. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!