Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar egy plus size lányon, az hogyha vannak barnás elszíneződések a combján?

Figyelt kérdés

Nem, nem gombával van szó. Csupán egy plus size lányról, akinek nyáron összedörzsölődött a combja és a seb helyén sötétbarnás lett a bőr.Ez mennyire zavar bennetek főleg szex közben?

Válaszokat nagyon várom.



2022. dec. 16. 12:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
63%
Ha ugyanezeket a kommenteket nők írták volna kövér férfiakról, akkor is így hisztiznél?
2022. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Semmi baj, ha nem tetszik a kövér, de a disznózás elfogadhatatlan. Mint akármi más lenézése. Kopaszság, pattanások, stb.
2022. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
67%
Engem az zavar, mikor az elhízott bigék "plus size"-nak nevezik magukat.
2022. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
97%
Kíváncsi leszek, vajon látom e majd a tiltakozást a férfiakat bodyshamingelő kérdések/válaszok után, vagy csak a szád jár.
2022. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
27%

Nem fogsz. Mert te sem leszel ott. És ott látsz max bodyshaminget, ahol valaki leírja, hogy ő férfiként lehet kövér, a nőknek csininek kell lenniük.


De nagyon tetszik, hogy én mondtam előbb, hogy nem vagytok ott a pasiknál, és olyan gyönyörűen megfordítottad, minden választ vagy felelősséget kikerülve. Mesteri.

2022. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
25%

#10


1. Hogy jön az ide, hogy mi hogy nézünk ki? Semmi köze ahhoz, amit írtunk. De ha nagyon érdekel, jelentem, normális a BMI-m, sportolok és az anyagiakkal sincs bajom.

"Nekem pl a csóróság. Kinek mi!" Látom, nagyon beletiportunk a kis plus size lelkedbe.


2. Nincs olyan, hogy "telt alkat". Egyszerűen nem létezik olyan, hogy valaki az alkata miatt kövér. Nem a hormon problémáid miatt vagy telt, hanem mert kalória többletben vagy, több kalóriát viszel be, mint amennyit elhasznál a tested. Lefuthatsz te naponta egy félmaratont is, akkor se fogsz fogyni, ha nem figyelsz PONTOSAN az étkezésre. Az "egészségesen étkezek" alatt nyilván nem azt érted, hogy pontosan ki van számolva a napi kalóriabeviteled úgy, hogy KALÓRIA DEFICITBEN legyél. Gondolom te eldöntötted magadban, hogy már bizony te egészségesen étkezel, mert nem eszel gyorskaját, eszel zöldséget, stb. Ettől még te nem fogsz fogyni semmit, ha nem vagy KALÓRIA DEFICITBEN. Ha szépen kiszámolnád, pontosan mennyit kell enned ahhoz, hogy 2-300 kalória deficitben legyél, és azt PONTOSAN TARTANÁD IS, meglátnád, elkezdenél fogyni.


Nincs olyan, hogy valaki hormon probléma miatt kövér. Azért hízik, mert több kalóriát visz be, mint amire szüksége van. Kész, pont, vége. De teljesen józan paraszti ésszel is beláthatnád ezt. Csak akkor tudsz hízni, ha többet eszel, mint kell. Ha nem eszel többet, fizikai képtelenség, hogy hízz.


De nyugtasd csak magad azzal, hogy te a hormon problémáid miatt vagy telt, jobb, nyugodtabb így az élet, és még csak meg sem kell erőltetned magad, hogy egy jól megtervezett étrendet szigorúan betarts.

2022. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Hazudsz. Amit te állítasz, az nincs összhangban az oldallal. A szélsőséges incelek a férfiak többsége által is le van pontozva és ki van osztva. Itt a nőről jót, vagy semmit elv uralkodik.
2022. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
32%
Ha akarod, belinkelhetek pár dagadt pasis kérdést, ahol megírhatod nekik milyen undik, és ha megteszed, megvédem azokat, akiket ok nélkül bántanak, és belinkelem ide neked.
2022. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

10.

Én nem akarok megsérteni senkit..

De ha ténylegesen duci valaki vajon mennyire válogathat a gazdag pasik közül?


Szerintem, ha valaki el van hízva akkor legkisebb gondja a társkeresésben, hogy barna-e a bőre vagy nem.

2022. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
37%
Aki soha nem volt kövér, az m3lyen hallgasson a tanácsaival. Mintha tökéletes arcbőrrel akarnál pattanásosoknak tanácsot adni.
2022. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!