Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi mp -ig kell szemezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi mp -ig kell szemezni egy csajjal?

Figyelt kérdés

*mp - másodperc


azt tudom ,hogy közben rá kell mosolyogni .. :)


2011. okt. 14. 06:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

És stopperrel fogod mérni? Akkor hogy szemezel vele? O.o


De ügye ez most nem komoly?


Egyébként, tudományos kutatások szerint 18 másodpercig, és egészen pontosan 268 ms-ig kell egy lánnyal szemezni. Ha ennél kevesebbet nézel a szemébe, akkor gyávának fog tartani, ha viszont 1ms-el is többet, akkor rámenős taplónak.

2011. okt. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem ,hogy pontosan... csak kb. meddig..
2011. okt. 14. 06:35
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Tudományosan megállapított tény, hogy a 17,4 másodperc a nyerő. Ha ettől hosszabb és rövidebb ideig tart, akkor vagy nem jössz be a csajnak, vagy csak elbambult.
2011. okt. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 /Anita_'94/ ***** válasza:
80%
Szerintem 18.2 mp-ig. Elötte nyuszi vagy, utána gyökér. Kb 6.4-nél kezdjél mosolyogni...
2011. okt. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17.4 a nyerő? Ezt megméred amikor rádnéz egy csaj és ha csak 17.3 akkor xarba sem néz a csaj? Amúgy meg semmit sem jelent, van hogy rád sem néz mégis kellesz neki, van hogy bámul rád és odamész és még ő van felháborodva.
2011. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
szerintem 18,44624325352823478912982 mp-ig, amugy buktad a csajt
2011. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pj0tr ***** válasza:
73%

Mindent bele kell számolni és sok tényező van. Nagyon fontos ezek betanulása és helyes időzítése különben semmi esélyed:

0 ms: Észreveszed, hogy ott egy csaj

103 ms: Elkezded megállapítani, hogy bejön-e. Praktikus, ha lentről kezded a nézelődést, mert ha szemezésre kerül a sor akkor nem pazarolsz arra időt, hogy lentől ismét felnézz.

301,4 ms: Hopp el is érted az arcát/szemét. Ekkor még csak a szemeddel vagy a csajon!!

371 ms: Elkezded a fejed is fordítani. Fontos, hogy a fordulat közbeni gyorsulás maximum 0,1 m/s2 lehet. Ha gyorsabban csinálod, akkor azt hiszi megijedtél tőle, ha pedig lassabban, akkor bekerülsz abba a kategóriába akinek megalszik a tej a szájában.

547,7 ms: Az arcod már felé fordul. Jöhet a következő lépés. Figyelj ez bonyolult, szóval sokat kell otthon gyakorolni: Elkezded görbíteni a szádat, de nem ám olyan idióta módon, hanem mosolyszerűen. Ezzel PÁRHUZAMOSAN - tehát miközben kezded formálni a mosolyt - a testeddel is elkezdesz felé fordulni.

684,1 ms: Bőszen mosolyogsz és az egész testeddel a csajra vagy fókuszálva. Namármost, ideális esetben a hölgyemény is eme folyamat végére ért így mosolyogtok egymásra. Amennyiben nem, úgy egy bonyolult lépés következik. Meg kell szugerálnod a csajt. A lényeg, hogy mindezt csak mentálisan tedd, hisz gondolom nem akarsz úgy kinézni, mint aki éppen a WC akar valamit kipréselni magából.

Ezek után ha ez sikerült az alábbi képlettel tudod kiszámolni, hogy mennyi ideig kell ezt az állapot fenntartani: TeKorod/ŐKora + |TeMagasságod-ŐMagassága| * Pí / 10

Az eredmény másodpercben értendő. Sok sikert.

2011. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szia,

sztem nem muszály mosolyogni. annélkülis érti a csaj:)

engem is érdekel ez a kérdés. Sztem ( vagyis én ezt ugy tapasztaltam ) 6másodperc-10másodperc között. de arra vigyázz, h ne bambán nézz:D

2011. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elkapod a tekintetét, mosolyogsz, ő ezt viszonozza olyan 5-10 másodpercig szerintem elég. Fontos, hogy ne bambán nézz, ahogy írták az elottem szolok. Nézz rá ugy, hogy értse is hogy mit akarsz, de mégsem legyen bunkoság. Aztán ismételd meg. Ha gondolod, akár a tukorben is gyakorolhatod, szerintem nem ciki. :)
2011. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak egy bonyulult egyenlettel tudod megállapitani: a leghosszabb hajszálának a hosszábbol ki kell vonni az életkorát, hozzá kell adni a cipőméretét, ezt megkell szorozni 2,62799433784-gyel, ezt el kell osztani annyival, ahány cm, ehez hozzá kell adni azokat a számjegyeket, ami az irányítószámában van. Ami kijön szám, az mutatja hogy pontosan hány mp-ig szemezhetsz a csajjal.
2011. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!