Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez függösség/beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez függösség/betegség? Hogyan kezelhető?

Figyelt kérdés

16 hónapja vagyok együtt a barátommal,amég engem nem ismert zülött életet élt... hétvége buli..pia..stb.

Amikor engem megismert pár hónapig leált,aztán csinálta mindig elment,nem szólt csak simán lelépet,én azt vettem észre birja pár hónapig és tovább nem. Beszélgettünk komolyan azt mondja ő neki orvosra lenne szüksége mert nem tudja miért megy el,pedig szeret engem és fontos vagyok számára. Szerintetek keressünk fel egy orvost ? Ha igen akkor milyent? Psziológust ? Vagy..?


2010. okt. 1. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes hogy hétvégén elmegy és bulizik és piál.Ha meg nem csak hétvégén megy az is természetes,akkor ilyen bulizós tipus.Ha úgyérzed keveset van veled akkor meg beszélj vele,mond el hogy neked ez így nem jön be.Ha nem hajlandó változtatni akkor meg nem szeret eléggé,bármit is mond!
2010. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyikkel, a nőgyógyász Zacher Gáborral??:D:D
2010. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,természetessen 2-3 hónapig leált,de utána elment ismét szónélkül,ő ezt mondta ez betegség.én szerintem orvoshoz fordulok vele
2010. okt. 1. 23:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak hisztéria.
2010. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez betegség? Akkor országszerte többszázezer fiatal mehetne kezeltetni azt a hajlamát, hogy bulizni akar.

Nem betegség, ő csak egyszerűen ilyen.

2010. okt. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anonim Alkoholisták. Nem kell megijedni a névtől.
2010. okt. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha most komoly kapcsolatom lenne, az egyből véget vetne az alvászavaros alkoholizmusomnak. pl. időm se lenne annyi buliba elmenni (szeptemberben majdnem minden nap) és annyi pénzt elkölteni erre (100-150e Ft csak az előző hónapban, de (egyetem mellett) megkeresem rá a pénzt). És nem hívnék meg mindenféle hülye csajokat piára. Meg aztán nem az kerül sokba, ha valaki mindent megvesz a csajának. Hanem ha nincs és minden nap mással randizik...


Nem egészséges a túl sok buli és anyagilag is megterhelő. De ha fiatal az ember, akkor hétvégente, vagy pár hetente 1-1 buli teljesen normális.


Volt olyan is, hogy több hónapig (kb.2) nem mentem el bulizni, mikor volt komoly kapcsolatom.


Pedig jó pár éve már (és talán most is úgy érzek), hogy nincs már akkora igényem az ilyesmire. Inkább beülni néha haverokkal valahova, inni 2-3 sört és beszélgetni egyet, vagy biliárdozni.


23F

2010. okt. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként leendő mérnök és polihisztor vagyok.
2010. okt. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!