Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ismerkedtetk már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkedtetk már úgy fiúval össze, hogy valami áll/nemáll bajod volt (betegség, rosszullét stb. ) és úgy találkoztál össze vele?

Figyelt kérdés

Szóval értik...

Előadtad, hogy rosszul vagy és ő segített, vagy kórházban voltál és ott vay neagyisten tényleg valami bajod volt(rosszul lét tőrt rád stb.) és ő segíett? Esetleg előadtad, hogy rosszul vagy, hogy közelebb kerülj hozzá.

Volt már olyan hogy így ismerkedtél össze fiúval? Ha igen, akkor hogyan történt pontosan? Ha nem, akkorl rudod képzelni ezt? Hogyan történne, ha valami ilyesmi történne?


2010. máj. 21. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A nők fifikásak, mindent el tudok képzelni. :D És a férfinak ez önbizalmat ad, hogy lovagias tudott lenni egy hölggyel. Kis trükközés belefér, de ha a srác részéről nincs szimpátia, akkor elég ciki helyzet alakulhat ki, legalábbis ha a lány nem túl profin adja a beteget. :D

De ha a srácot is érdekli a lány, akkor úgyis veszi a lapot.

2010. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem igazi bajom volt,18.szülinapomra kaptam egy hatalmas bulit.akkor találkoztam vele 2.szorra,akkor fedeztük fel 1mást,kicsit ittunk,baromkodtunk,kommandó,bukfenc ienek,de semmi más!!csak jót röhögtünk.aztán itattak,és a buli 2.felát egy tejesrekesz fölött töltöttem..(rókarudi) DE OLYAN SZINTEN H 3.NAPOS is voltam utána.ő volt az 1etlen aki ott marad velem,vigyázott rám,segiett pakolni.akkor tudtam h kell,nem tetszett de vmiért tudtam h ő kell nekem.1hónapra rá találkoztunk újra,addig msn,sms,(nem mert el hivni sehova,mert azt hitte h esélye sincs :) )

azóta mamár 3,5éve vagyunk 1ütt!! :)

2010. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!