Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megesett már veled, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már veled, hogy a lány elutasított, mert szakítás után volt? Bepróbálkoztál-e nála később? Egyáltalán megéri-e 1-2 hónap után még egyszer szerencsét próbálni nála?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia :) en lany vagyok es tapasztalatból tudom h szakítás után nem jo ha próbálkozol viszont ha vársz 2 hónapot es komoly kapcsolatot akarsz a lánnyal akkor komoly esélyekkel indulsz :) csak annyi h ne tűnj el az életéből arra a 2 hónapra hanem legyél vele es legyél barátja... Ki fog ez alakulni szépen vsak türelem
2014. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
persze, mint minden szakítást, 2 hónap extrém kefélős időszak követ, ismeretlenekkel.
2014. máj. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tapasztalatom szerint pont akkor nem kell neki senki, mikor próbálkozol de mire újra próbálkozol akkor marminidig van valakijük az ilyen nőstény állatoknak
2014. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen... Nálam pl nem ez volt hanem 2 hónap be fordulós es ez a túllépéses rész volt nem az h akkor most dugjunk mindenkivel akivel csak lehet
2014. máj. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!


Még várok egy hónapot és megpróbálom még egyszer. Aztán, ha akkor is ez lesz a duma, hogy még mindig nem áll készen, akkor leteszek róla.

2014. máj. 27. 01:35
 6/6 anonim ***** válasza:
megesett már, sajnos! szakítás után volt, igaz már 1-2 hónappal, de még eléggé érződött rajta a dolog. ennek sajnos nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, mert gondoltam 2 hónap az már sok idő, hát az is hiba volt! első alkalommal kosár, a kérdésben szereplő első mondatra hivatkozva. aztán "haverkodtunk" még pár hónapot, de közben én odáig lettem érte, szóval összeszedtem magam és megpróbáltam még egyszer. na ott már kiderült, hogy az első elutasításnak semmi köze sincs a szakítás utáni állapothoz, sokkal inkább nincs rám igény. persze ez csak egy nagyon rövid leirata a történetnek. én személy szerint nem fogok többet olyan csajnál próbálkozni akik épp szakítás után vannak (akár hónapokkal). ilyenkor még lehet, hogy szomorú a lány és ha kellően kedves vagy és jó társaság akkor annak ellenére keresni fogja a társaságod, hogy valójában esélytelen vagy, mert jól érzi veled magad és tetszik neki ha valaki egy kicsit jobb kedvre deríti. ezt persze simán félre lehet érteni és azt hiszed, hogy van esélyed, közben pedig semmi! annyi jó csaj, választani kell egy másikat. hozzáteszem lehet, hogy sok lányt nem visel meg a szakítás, nem tudom...
2014. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!