Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép lányoknak könnyen megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányoknak könnyen megy a pártalálás? Nekik sosem kell attól félniük hogy egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy a szép lányok a legszerencsésebb a párkeresésben. Könnyen találnak barátot, ráadásul mivel szép lány így helyes fiút fog találni. Nekik nem kell azon aggódniük hogy lehet örökre egyedül maradnak, meg hogy nem lesz házassága, gyereke. Fiú vagyok és nem kellek a lányoknak sajnos.
2022. dec. 30. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
De őket meg csak a külsejük miatt szeretik. Az nem is szeretet.
2022. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy valaki szép, még nem feltétlenül okos. Ergo, ők is lazán benézhetik, ha csak várják a sültgalambot. 🤣
2022. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

A szép embereknek tartósabb lehet a kapcsolata, mert a felszínesség összetart.

A kevésbé szépeknél nagyobb az esély a kiábrándulásra!

2022. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok idiótán kell átlátniuk és kevésbé kell megalkudniuk egy rosszabb jelölttel!
2022. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Emberfuggo.
2022. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nő vagyok, és egyetértek
2022. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

31 vagyok. Csak azt kaptam, de szep vagyok, miert nincs senkim.

Miert? Mert azt hiszik hulye vagyok. Pedig nem! Komolytalanok! Vagy feltekenyek, es azt hiszik ott hagyom oket..folyamatos harc. Nem vagyok kulsoseges, sem felszines. Nem erdekel a vagyon. Nem vagyok gazdag. Tanultam...es?egyik nagyobb bunko, mint a masik.


Kedvencem.. Vannak ronda, de normalis fiuk. Hmm... A legsunyibbak! Ők tudnak igazan hazudni.


Amiket irnak itt, minden kozhely.


Mindenkinek nehez a par talalas!

Egyedul vagyok. Ez van. Mert mar egyre kevesbe erdekel az egesz, csak legyen nyugalom.

N30

2022. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
7 vagyok. Az elejen elirtam, 30 vagyok, bocsi.
2022. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

"szép lány így helyes fiút fog találni. Nekik nem kell azon aggódniük hogy lehet örökre egyedül maradnak, meg hogy nem lesz házassága, gyereke."


Dehogy könnyű. Szép lány vagyok. Sokáig nem érdeklődtek gimiben irántam a fiúk. Aztán lett egy helyes barátom, de nem volt belém szerelmes. Aztán lett egy másik helyes barátom, de annak meg esze ágában sincs elköteleződni. Úgyhogy nekem is csak távoli vágyálom a házasság és gyerek. Legalábbis helyes fiúval. Mert azoknak eszük ágában sincs házasodni (fiatalon). Persze, vannak akik érdeklődnek irántam, de vagy nem vonzanak, vagy komolytalanok és csak szexre mennek.

Szóval tévedsz. A legkönnyebb nem a szép lányoknak, hanem a helyes fiúknak. Manapság tőlük senki se várja el, hogy felnőjenek, gyereket vállaljanak, ők maguk is azt hiszik, ráérnek mindezzel 40 évesen.

2022. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem alapjáraton szép arcom van. Vagy lehet inkább különleges, mindegyis relatív a szépség. Voltam elhízott, voltam normál alkatú. Pontosan ugyanannyi pasit megkaptam. Így arra jutottam, hogy a személyiségem volt az amivel megfogtam őket. Azt gondolom aki kapcsolatot szeretne, és nem is felszíneset az gyúrjon a személyiségére. Az többet ér bárminél. Jó nyilván ha tényleg el van torzulva vagy a teste vagy az arca az hátrány. De a legtöbb ember vagy átlagos vagy annál is szebb, csak igénytelen vagy nem emeli ki a szebbik részét. Még a Berki is összetudott hozni egy csomó nőt. Tetszett nekik a személyisége. Nem feltétlen volt szimpatikus, de önazonos volt és ez vonzza az embereket. Tudta milyen ember, és nem játszotta meg magát.
2022. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!