Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik szexkapcsolatra hajtanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szexkapcsolatra hajtanak szoktál mi az ok, hogy nem akarnál komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lelki sérültek


Folyton váltogatni akarják a nőket


Kenyerek, egy kapcsolatot nem akarnak semmit megtenni, energiát befektetni.


Van valakinek



Az adott csajt csak szexre tudják elképzelés kapcsolatra nem elég jó nekik kinézetre.


2023. jan. 3. 13:24
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocs a télo atírja.


Azoknál mi az ok, hogy nem akarnak komoly kapcsolatot?

2023. jan. 3. 13:26
 2/8 A kérdező kommentje:
2. Kèmyelmesek
2023. jan. 3. 13:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Kènyelmesek
2023. jan. 3. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Te szeretsz magaddal beszélni?
2023. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elváltam, önellátó vagyok, nem hiányzik a nő otthonra. Akkora főnyeremény meg nem vagyok hogy bárki is komolyan tervezzen velem.
2023. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit figyelj már oda az írásodra pls!

Nálam csak szex kapcsolat akkor játszott, amikor kizárólag szexuális hiányom volt, ill. kalandozni akartam és ezt meg is beszéltem a partnerrel. Két intelligens ember meg tudja oldani.

A szeretői kapcsolat már más dolog, ott nálam érzelmek is vannak, a szeretőm bizalmasom, barátom is egyben.

A házasságom nincsen rendben, es nem opció a válás kőkemény gazdasági okok miatt.

2023. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azért részesítem előnyben mert munka mellett tanulok és sem időm, sem energiám nincs egy komplett kapcsolatra.Pl az utolsó szexpartneremmel lassan 1 éve összejárunk.Nincs ebben semmi, valakinek konkrétan ennyi elég.33F.
2023. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt azért tegyük hozzá, hogy férfi részről a szexkapcsolatnak erősen feltétele a külső. Nem a pocakos, 170 magas, átlagos farkú, kopaszodó, tucatarcú fickókra vágynak a nők.
2023. jan. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!