Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőcsábászok ti maximum mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábászok ti maximum mennyi ideig hajkurásztok egy nőt, hogy meglegyen? Hónapokat is képesek vagytok áldozni rá?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
Igen, plusz horribilis távolságokat utazni hónapokig, (400/500/600km) idő, energia, pénz...a végén meg behúztak mindig a csőbe a full monogám kapcsolatokkal. :/
2023. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Vészhelyzet. Vészhelyzet. Bekakázok.
2023. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Bármeddig cserkelem.
2023. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Az első két választ nem értem, nem tudom, ha nem nekik szól a kérdés miért rontják itt a levegőt? 😂


Kérdező :

Nyilván ez egyénfüggő, de max 2-3 nap általában elég szokott lenni. Én Fuckboy vagyok, tényleg nagyon sok lánnyal voltam már együtt, komoly kapcsolatot nem szertnek egyelőre.

Ha neten ismerkedünk meg, akkor minimum, hogy elviszem kávézni a hölgyet,vagy athívom magamhoz vacsorára, szóval ezt ne úgy képzeld el, hogy találkozunk és már egyből szexel kezdünk, de ahogy telik az idő nyilván tetszünk egymásnak feloldódik, felszabadul és vagy céloz rá, vagy én célzok rá ugye jelek és jöhet a csók, abból pedig szex lesz.

Nálam azért ilyen az arány, mert ha egy lányra 1 héttől tovább kell várni,akkor szerintem komolytalan és tovabballok, nem írok neki, nem keresem.

Nem tudom ez másnál hogy van én a saját tapasztalataimat irtam le.

2023. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Volt 1 nő, általános iskola 7. osztályától vadásztam rá. 27 voltam, mikor összejött.
2023. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
De hát...
2023. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%

A nőcsábász szó túlzás, van, mikor csak az illető van, és vagy várok rá hónapokig, vagy semmi. Járvány kezdete előtt ismerkedtünk meg, pont nem tudtunk találkozni, mikor minden lezárt, aztán elveszett a varázs, de eltelt fél év és még mindig nem volt senkim, úgyhogy újra felkerestem, pont emlékezett rám, de még akkor is hónapok teltek el, de csak meglett. Végül dobott, de megérte. Aztán lett valakije, azt is dobta, majd megint lett valakije, 2 év alatt 3 pasi. De közben férje van. :D

Vagy van egy skype-on eltűnős, nyáron eltűnt, októberben újra eljött, írogatok neki, ha majd olvassa, és újra feltűnik, hátha tudunk talizni, ha nem kamu, elég sokat mesélt az életéről, hány pasival volt, az alapján és a képei alapján nem kamus. Kíváncsi leszek. Meg ez nem olyan, hogy küzdeni kell, írsz egy üzit nem nagy dolog... van, akit elengedek, ha sms-re se válaszol, amúgy nem tartom magam nőcsábásznak, mert megállapodnék egynél, de nem akar jönni. Egy jött, elcsesztem, legközelebb jobban figyelek.

2023. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
10 percig
2023. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

"Én Fuckboy vagyok, tényleg nagyon sok lánnyal voltam már együtt, komoly kapcsolatot nem szertnek egyelőre."

Áltathatod magadat, ha az esik jól, de te csak simán hímr*banc vagy:D

2023. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Engem is lepontoztatok, ahogy mindenkit? A karácsonyfa boruljon rátok!!!
2023. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!