Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Örökké egyedül leszek mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké egyedül leszek mert a nők többsége 8-10-15 vagy akár 20 év korkülönbséggel is el tud fogadni egy pasit, míg én maximum 3-4?

Figyelt kérdés
Minden kiszemeltemnek jut jóval fiatalabb nő is, főleg most hogy már 40 is vagyok. Hogy fogadjam el, hogy mondjuk egy 50 évest keressek? Olyan soknak tűnik külsőre, mint 20 éves koromban a 40 éves pasi. De mindig lesznek csajok, akik ezt elfogadják és ezért mindig hátrányban vagyok.

#tiod
2021. ápr. 10. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen keresd azt, akinek te jössz be, a korával meg ne foglalkozz, ha neked is tetszik.
2021. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Szerintem ne versenynek fogd fel ezt az egész ismerkedős témát. Azokkal a pasikkal, akiknek pedig 20 évvel fiatalabb csajok kellenek, nem jönnél ki, nem ők a célcsoportod, tehát semmit nem veszítesz. Szerintem itt nem is az életkorral van a gond, hanem azzal, hogy a pasik nagy része 50-es korára totál le van pusztulva. Biztos nem lenne probléma egy olyan 50-essel imserkedni, aki jó formában van, nem alkesz, nem füstöl mint a gyárkémény, és még arcra sem csúnya, csak sajnos kis hazánkban ez ritkaságszámba megy. Ismerek olyan férfiakat, akiken már most, 30 évesen látszik, hogy bizony meglódultak a lejtőn, de egyszerűen semmit nem akarnak tenni a lerongyolódás ellen (tudom, mert beszéltünk erről, és ők mondták).
2021. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel egyedül örökké, de nem hiszem, hogy olyan ember mellett jól tudnád magad érezni, akinek 20 éves a célcsoportja. Nem kell tőlük sajnálni és magadat sem kell sajnáltatni ezért.


De a társkeresés az sosem volt egy egyszerű téma.

2021. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 50 évesen is jut 25 éves nő. Neked a 60 körüliek közt kell már keresgélned. Szeintem szembe kellene nézned a realitásokkal.
2021. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"a nők többsége 8-10-15 vagy akár 20 év korkülönbséggel is el tud fogadni egy pasit"


Ez bár így lenne kérdező, de én egyáltalán nem ezt tapasztalom.

2021. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
inkább akkor egyedül leszek. végülis miért ne, van annyi minden amivel el tudom foglalni magam.
2021. ápr. 10. 16:29
 7/16 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
És fiatalabb pasikkal próbáltad már? Nekem volt 6 évvel fiatalabb exem, és jobb volt vele, mint az őt megelőző idősebbekkel.
2021. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért amig fiatal voltál egyidős partnerek voltak?
2021. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem volt sok pasim, de azok mind max két-3 év volt a korkü
2021. ápr. 10. 16:45
 10/16 anonim ***** válasza:

Az én párom 4 évvel fiatalabb.

41N

2021. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!