Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátnőm? (részlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? (részletek lent)

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, átlagosnak mondható külsővel. Iskolán kívül nem beszélgetek lányokkal, ha csak lehetőség nem hozza úgy. Iskolában is csak lehetőség esetén, magyarul nem szólítgatok meg mindenkit :D Nem divatozni akarok, hogy húú van csajom ezt nézzétek, hanem egyszerűen szeretni valakit. Valamiért, ha beszélgetek egy olyan lánnyal akivel előtte még nem tettem, akkor téma fojtón viselkedek, és nem indítok új témát (megölöm a beszélgetést) Valamiért teljesen másképp viselkedek velük, vagy bizonyos lányokkal valakivel:köcsög,bunkó, túl kedves, visszahúzódó, beképzelt stb...stb... vagyok. Random egy személyiséget előhúzok és azt adom, de sose beszélek sokat, pedig egyébként ha ismerek már valakit jól akkor azzal szófosásom van :) azt vettem észre, hogyha elgondolom, hogy ezzel a lánnyal jó lenne járni, akkor elrontom, ha nem gondolok semmi ilyenre sokkal jobb esélyem van :S Többet nem írok, ha valaki kérdez, majd arra válaszolok, hogy pontosítsak dolgokon, ha szükség úgy hozza.
2010. okt. 2. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
mert a korodbeli lányok idősebbeket akarnak, a fiatalabbak pedig senkit. nem para, ráérsz.
2010. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17 éves fiú vagyok, nekem sincs barátnőm. Úgy gondolom, hogy ráérek erre 25-30 éves koromban. Téged ez miért zavar annyira?
2010. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok. Olyan iskolába járok ahol 70% lány, 30% fiú arány van és azt veszem észre,

nagyobbik részének vagy van valakije, vagy senki se kell neki, vagy kell neki,de ne egy iskolába járjon vele

a kisebbik része pedig, nyitott, vagy a divatb..ikat követi, meg akiknek így kialakul valamiféle tekintélyük a lányok körébe számomra felfoghatatlan okból, így azt kezdik egyre többen követni, majmolni (pl oda járnak szórakozni ahova ők stb.)

Az iskola felnőttképzős részlegén sokkal értelmesebb lányok vannak, mint ezek :D csak azokhoz meg kicsi vagyok :(

2010. okt. 2. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!