Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy nem volt még barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy nem volt még barátnőm? Részletek lent.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,csomó haveromnak volt már barátnője,csak nekem nem :/ Nem vagyok ronda,nem vagyok visszahúzódó,a társaság "közepe" vagyok,van humorom és sokan szeretnek.Van egy lány,aki nagyon tetszik,jóba is vagyok vele,sokat vagyunk együtt,de neki most van fiúja...Mit csinálok rosszul ? Mit kéne tennem ?
2011. máj. 16. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz semmit rosszul,nem késtél le semmiről.22/F
2011. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

épp ez a baj hogy a közepe.

gyertek össze egy társaságba (legyenek lányok is )

és akkor légy vicces hidd el egyszercsak arra találod magad hoppá belém zugtak a csajok :DD

2011. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gosh, ilyen kérdéseket 24 évesek is tesznek fel! Nem mondom hogy nem kéne a csajokkal foglalkoznod, mer én pont egy 14 éves lány vagyok, de rengeteg időd van még rá! 14 éves vagy, húúúú de öreg... shit
2011. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmit a világon! Teljesen normális, egészséges srác vagy, majd jön egy lány. Azért mert más már csinálja, nem jelenti, hogy ez a normális! Még csak 26 vagyok,de nekem 18 évesen volt először kapcsolatom. Azért, mert ma már 12 évesen is "menő", meg ez a téma, nem kell ennyire erőltetni. A világon semmiről nem maradtál még le, sőt! Jobb, ha nem tudsz 14-15 évesen listát írni, kikkel voltál már, hidd el, nincs már messze az a korszak, amikor ez előny lesz, nem hátrány! L26
2011. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem mondod hogy a magyarok is elkezdték azt használni hogy gosh -.- istenem ez a gáz inkább.
2011. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sok lánnyal vagyok jóba,sőt,az egyikkel szoros baráti kapcsolatban vagyunk.
2011. máj. 16. 21:22
 7/12 anonim ***** válasza:
A barátaid hazudnak, vagy erősen túloznak.
2011. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:19

miért, mit írjak, ha apum angol anyum magyar?? he?

bocs az OFFért!!

2011. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

21:22


Ezt úgy érted,hogy arról hazudnak,hogy volt-e barátnőjük ?

2011. máj. 16. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem se volt barátom még szóval így fordítva tudom, milyen rossz, de ismerkedj sok mindenkivel, biztos megtalálod az igazit:) 14/L
2011. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!