Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi elhiv randizni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi elhiv randizni és még egy tányér kaját sem akar kifizetni, akkor valószínűleg a családjáról sem fog tudni gondoskodni?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az angol verzio.

Egyetertesz vagy sem?


2023. jan. 6. 08:28
A kérdező szavazást indított:
Ferfi vagyok, egyetertek
Ferfi vagyok, nem ertek egyet
Nő cagyok, egyetertek
Nő vagyok, nem ertek egyet
31 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nagyvonalúságot vársz egy férfitől, azt biztos nem tőle fogod megkapni. Annyi szent.
2023. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Most majd megmagyarazzak neked, hogy valojaban csak igy akarjak szurni az aranyasokat, de aki szerint egy no egy tanyer ingyenkaja miatt hajlando elmenni randira, annak azt uzenem, hogy ne a sikatorokbol hivja a csoveseket randizni, mert mas nem fog egy ingyenebed miatt faradozni egy randival.
2023. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
#2 de itt nem az ingyenkaját hajkurászó a nőkről van szó. Hanem azokról, akik párt keresnek és családot akarnak. Ha a párom az első randikon nem hívott volna meg, nem lenne a párom. Én egy smucig, sóher apával nőttem fel, a gyerekemnek nem ilyet akarok.
2023. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
3 Tudom, arra akartam celozni, hogy mindig vannak paran, akik a sohersagukat azzal magyarazzak, hogy a nok csak le akarjak huzni a sracokat, es ok marpedig ezt nem hagyjak :) En olyan ferfit sem akarok, akirol majd ha kerdezi a gyerek, hogy jottunk ossze, azt kell meselnem, hogy apad egy nagyon ovatos ember, aki eloszor valami ingyenelo ehenkorasznak nezett, ugyhogy nyomatekosan jelezte, hogy o ugyan nem fogja kifizetni a sajtburgerem XD
2023. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%

2-4. Pedig vannak erről kutatások, hogy negyede-harmada ment már el valaha randira csak azért egy férfival, hogy valami ingyen dolog (jellemzően kaja) csurranjon-cseppenjen neki, miközben a férfi nem is tetszett neki az elejétől fogva. És nem azért mert a nőnek ne lett volna pénze rá! Hanem mert jól esik az, ha valami ingyen van és nem nekünk kell érte fizetni.


"We found 23–33% of women surveyed had engaged in a foodie call."

[link]

2023. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
*hogy a nők negyede-harmada
2023. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
#4 hát igen🤣Csak aki már a legelején ilyen, az később csak rosszabb lesz és a nőn fog élősködni.
2023. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

#5

Melyik része volt érthetetlen annak, hogy “de itt nem ezekről a nőkről van szó”?

2023. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

5 Es ez a 33% szamodra ennyire elrettento?


“It is estimated that approximately 35% of women worldwide have experienced sexual harassment in their lifetime.”


Tessek, en is tudok neked szazalekokat idezgetni.

Nem mondtam, hogy nem letezo jelenseg, de azert eleg keves az esely ra.

2023. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
A sóherség az önzőség egyik formája. Az én párom is ilyen az elejétől fogva, nem vettem komolyan, hát nem változott a házasság alatt sem. Bár részben közös a kassza, de soha egy szelet csokit nem venne nekem magától. A gyerekeknek ami kell megveszi. Tehát megvan minden, de érzelmileg rossz. Én nem ilyen vagyok. Odaadnám mindenemet a másiknak.
2023. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!