Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi elhiv randizni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi elhiv randizni és még egy tányér kaját sem akar kifizetni, akkor valószínűleg a családjáról sem fog tudni gondoskodni?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az angol verzio.

Egyetertesz vagy sem?


2023. jan. 6. 08:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7%

Pont, hogy fog tudni! Tőlem 20 deka párizsit nem tudott soha lehúzni egy nő sem. A randit is bentre beszéltem meg a disco-ba, vagy a strandra, nehogy a belépőjét ki kelljen fizetnem.

Most már nős vagyok, van gyerek is. Van egy csomó félretett pénzünk, kocsi, lakás, stb.

2023. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
11, elég leértékelőn beszélsz a nőkről. Szegény feleséged….
2023. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%
11-es tuti igazat mond! En is leszoktam a cigirol, es Ferrarit vettem a felretett penzbol!
2023. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

Életemben nem fizettem még randin! 😳 Már ferjnel vagyok, nem erint ez a randizós nyavalya, és házas levén, nyilvan közös a kassza, mégsem fizettem soha, sehol! A ferjem nyujtja oda a kártyát egy auchan nevásárlasnál is. Eleve a pincér is elé rakja le a számlát! Nem is értem, hogy ott, ahol a "közös" fizetes van, ott hogyan megy? Két szamlat hoz a pincér? Vagy hogy?

A minimu., hogy a férfi fizet, soha fel sem merült más, szóló koromban sem....ha már őt választottam. Elmehettem volna ezer másik férfival is, de én őt választottam, tehát alap, hogy ő fizet!

Amig csak randiztunk, sokszor az én lakasomban voltunk, (kozelebb volt a munkahelye) viszont pl eszembe nem jutott elkerni a kaja árát tőle, pedig felajánlotta! (Brutál sokat eszik, húst-hússal típus...na meg persze cukros üditő, chips, csoki stb...én meg elvagyok egy joghurtal)

Rendkivul taszito, ha egy férfi nem fizet randin/közös programokon! Nem érezném magamat nőnek egy ilyen pasi mellett

2023. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

12-es, azt hiszed nincsenek lehúzós nők? Ne vicceljünk már. A feleségemet meg nem kell sajnálni, okos, takarékos asszony ő is, nem szórjuk a pénzt. Vannak/voltak terveink, céljaink, amiket együtt elértünk és mivel munkából élünk, ez csak beosztással működik. Amúgy imádom a feleségemet,bármit megtennék érte!

11#

2023. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
15, de vannak, mint ahogy vannak ilyen férfiak is. A világ színes. Érdekes, hogy neked rögtön ez jut eszedbe a nőkről.
2023. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, nagyon sok nő képtelen a párválasztásra... Lusta, munkakerülő pasival jönnek össze, és meg vannak lepve, hogy nem segít a gyerekkel. (Ez épp a vőlegényem nővére.) Nőcsábász pasival jönnek össze, és meg vannak lepve, hogy megcsalta őket. Vagy a kérdésben lévő példa, hogy smucig pasival jönnek össze, és meg vannak lepve, hogy nem kapnak tőle semmiféle elhivatottságot, kényeztetést.
2023. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!