Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogyan reagálnátok, ha egy srác szemezés után odajönne hozzátok és szó nélkül megcsókolna?

Figyelt kérdés

(és tegyük fel, hogy nem azért szemeznél vele mert csak azt nézed, hogy miért bámul téged, hanem tényleg bejön neked)


kort is írjatok légyszi


2010. okt. 2. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pofon vágnám 1 az 1be. 33/L
2010. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

na ne máár...

ha beülős helyen vagy akkor minimum h beszélgetsz előbb a kiszemelttel, discoban meg csók előtt legalább táncoljatok, bár ilyen helyekre ritkán járok. én utálnám ha valaki csak ugy odajönne és megcsókolna, úgy hogy még a nevét se tudom.


16/L

2010. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem jutna hozzám mert a kutyáim leharapnák a t*két én meg jól pofán vágnám. Az hogy valakire hosszabb ideig ránézek még nem jogosítja fel semmire.

19L

2010. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Cirmos kandúr ***** válasza:
75%

hehe:D ide kemény csajok járnak, kutyákkal XD


17/F

2010. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem engedném hogy megcsókoljon
2010. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát akkor ezek szerint ez nem jön be a csajoknak :D

Pedig én személy szerint nagyon pozitívan fogadnám a lányok ilyen irányú közeledését :)

2010. okt. 2. 17:10
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most mondok egy újat: az emberek mind különbözőek, és a két nem között is vannak eltérések. Szerintem ez egyértelmű, szerinted nem? Épp ezért butaság magadból, a fiúból kiindulni amikor lányokra gondolsz.
2010. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

még nem történt ilyesmi, táncig minimum eljutottunk, meg váltottunk néhány szót. akkor sem engedtem mindig (elhajoltam), mert ugye előtte azért csináljuk elvileg ezeket a dolgokat, h eldöntsük, akarunk e többet is.

L.18

2010. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
hát én meg elég r!bancnak találnám a csajt ha csak úgy odajönne és lesmárolna
2010. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Cirmos kandúr ***** válasza:
jah, meg kitudja, lehet büdös a szája:P XD
2010. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!