Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogyan reagálnátok, ha egy srác szemezés után odajönne hozzátok és szó nélkül megcsókolna?

Figyelt kérdés

(és tegyük fel, hogy nem azért szemeznél vele mert csak azt nézed, hogy miért bámul téged, hanem tényleg bejön neked)


kort is írjatok légyszi


2010. okt. 2. 16:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Háát.. talán visszacsókolnék talán nem.:D
2010. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

Nekem személy szerint az ilyen dolgok nagyon bejönnek...bár már történt ilyen velem és nem volt kellemes, de akkor se utasitanám el...szerintem az jó egy pasiban, ha merész és nem fél a vissza utasitástól


L/15

2010. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
60%
Nekem is bejön az ilyesmi.de persze nem hagynám magam mindenféle jött mentnek. Ha tényleg tetszik a srác akkor miért ne?:D bevállalós pasik a jók:D 17/L
2010. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem hagynám és elküldeném. Attól még, mert helyes, nem jelent semmit.

21/L

2010. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem engedném. az egy dolog hogy sokat számít a külső, helyes meg minden, de szerintem sokkal fontosabb a belső.

14/L

2013. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!