Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, hogy felfigyelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy felfigyeljennek rám?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,de még nem volt barátom...

Tudom hogy nem vagyok elkésve,de amikor látom hogy egy hatodikos lány a folyosón smárol egy idősebb sráccal,akkor elég kényelmetlenül érzem magam...

Átlagos lány vagyok,barna haj,barna szem...

mit tehetnék hogy felfigyeljenek rám?


2010. okt. 2. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Menj úgy egyik nap a suliba, hogy fehérnemű van csak rajtad arra csak egy hosszú kabátot veszel és mikor bemész a terembe leveszed a kabátot és egyből mindenki felfigyel majd rád meglátod...
2010. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

de izé vagy!te igy mennél?


am sztem semmit...

elősször elég gáz ha már az iskolban is smárolnak, főleg ha hatodikos:) akkor biztos egy tudatlan magyar k*rva lehetett, én a helyében szünetben tanulnám a matekot:D

sehogy ne hívd fel magadra a figyelmet, mert ha egyiknapról a másikra csillogó ékszerekben mész be 2számmal kisebb miniszoknyában vagy mittomén elk*rvulsz tudod mit fognak gondolni rólad...:)

aki szeretni fog az így fog szeretni ahogy vagy.sőt, mgé rosszabul is.(deeee, ezt viszont nem garantálom)

szal nézd le azt a kis hatodikost, főleg, aki azzal smárol.semmit se tudnak;)


mellesleg énis annyi vagyok mint te, hát volt dolgom fiúkkal, nem sokkal, de éretlenekkel...nem aza lényg, hogy hány évesen kezded el, hanem hogy milyen értelelmiségi szintje van a hapsinak:)

2010. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
nehogy ribanc legyél..
2010. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

majd kitörsz, meglátod. általánosban én is csak úgy lestem, hogy a barátnőimnek idősebb pasijai vannak... aztán középsuliba kerültem, volt egy kemény évem, és megismerkedtem egy sráccal, akivel 2 éve együtt vagyunk.

nem fogod észre venni, miközben változol, de mikor már nagyot léptél és visszanézel a pár évvel az alőtti önmagadra, meglátod. ne aggódj ez miatt, semmiről nem maradsz le, neked is kell még egy kis idő :)

L.17

2010. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!

persze én se gondoltam ilyesmire,hisz én se szeretem az ilyen lányokat akit így próbálnak kitűnni...szánalmasak

csak az ilyenek körül zsong a srácok nagy része...

szóval az értelmiségi szint,itt kicsit gáz...

2010. okt. 2. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:
átlagos, barna haj, barna szem... keress magadnak egy nyálasan érzelgős mazoista vámpírt :P
2010. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:P

egy saját Edwardot??XD

2010. okt. 2. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:
azt XD
2010. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!