Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ne legyen ez az érzés?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel két hete találkozgatok meg msnen, telefonon beszélünk és belehabarodtam. A gondom annyi hogy emiatt kicsit félek hogy nem jövök vele össze. Az eddigi barátnőimnél ez nem fordult elő. Mit tudnék tenni hogy ne szorongjak és ugyan olyan laza legyek vele mint a többi csajjal? Mert ő fontos lenne számomra! 20/F
2011. okt. 13. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak add magad és hagyd, hogy a dolgok megtörténjenek. Egy hete msneltem a barátommal, amikor burkolva közölte, hogy belémesett. Teljesen bepánikoltam, de amikor találkoztunk úgy ment minden magától, mintha csak egy filmet néztem volna.
2011. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én szerintem stresszelek mikor találkozunk vagy nem tudom. Olyan ügyetlennek érzem magam ilyen még nem fordult velem elő eddigi 5 barátnőmnél mindig laza voltam és minden ment magától simán. Kivéve most.
2011. okt. 13. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit tegyek hogy ne szeressem a rántotthúst?

Semmit nem tudsz tenni ellene!

De túl sokat aggódsz!

2011. okt. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!