Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az észre vagy a szívre kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az észre vagy a szívre kell hallgatni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 18:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ez jo kérdés:) énis sokszor gondolkozom ezen.

én a szivemre szoktam hallgatni és mivel sok fájdalmat okozott már ez,eldöntöttem h az eszemre fogok elöbb xd

2010. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

kedvenc idézetem erre:

"ha éjszaka két angyal a párnádra száll, mindkettő jót akar, mégis mást kinál. az egyik azt mondja, mindig jó legyél, a másik: tedd amit szeretnél!"

nagyon igaz... van amikor nincs jó döntés és mégis mindegyik jó döntés. azt csak később tudod meg hogy valójában melyik volt jobb, jól döntöttél e, lehet hogy évekkel később, de akkor sem fogod tudni mi lett volna ha a másik utat választod. mindkét út mellett állnak érvek és ellenérvek, mindig. szóval... döntsd el magad, ennyiből biztos nem tudom neked megmondani épp mi a jobb :)

2010. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
attól függ...
2010. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szíve minden állatnak van de esze nincs. szal ami mindenkinek van az mond igazat. mindenkinek egyformán dobog(vannak kivételek) és mindenkinek ugyan azt a célt szolgálja. az ész az olyan hogy valakinek kevesebb valakinek több van. szal szív!! utána mérlegeld a helyzetet és vagy bekussoltatod a szíved vagy hagyod....
2010. okt. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csakis Vágó úrra.
2010. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak a szívedre hallgass, mert az eszednek tudsz parancsolni, de a szívednek sose.
2010. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!